This offer does not constitute trade information
Company address who announced the tender
Matula Abogados
50-265 Wrocław,
Bema 5b 51,
Poland
Contact person
Adrian Matula
office@matulamatula.com
Phone: +34691775878


www.matulamatula.com

We are an international law firm operating in Poland and Spain, offering comprehensive legal services to companies, the self-employed and individuals. Our lawyers combine excellent substantive preparation with practice and experience gained on the Polish and Spanish market. We care, represent and safeguard the interests of our customers by offering the best legal paths and solutions.

CPV


  • Legal services
Time limit for receipt of offers
19.10.2016
Valid from
22.04.2016
Industries

More offers and tenders

Obsługa prawna firm


Współpracujemy z firmami na rynku krajowym i zagranicznym oferując kompleksowe usługi prawnicze. Zapewniamy bezpieczeństwo prawne przedsiębiorstwom, pomagamy rozwijać się młodym firmom. Na każdym etapie swojej działalności możesz liczyć na profesjonalne wsparcie zawodowców.

industries: Przemysł drzewny i papierniczy,Dywany i dekoracje,Tekstylia,Wyroby skórzane,Odzież i obuwie,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Produkty tytoniowe,Napoje alkoholowe,Pozostałe produkty spożywcze,Kawa, herbata i przyprawy,Słodycze,Wyroby mleczarskie,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Wyroby z warzyw i owoców,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Rudy metali,Ropa naftowa i gaz ziemny,Węgiel kamienny i brunatny,Warzywa i owoce,Zboża
date: 29.03.2020 - 25.09.2020  

Wentylatory przeciwwybuchowe


WenylatorySklep.pl to miejsce, w którym znajdą Państwo szeroką ofertę wentylatorów ściennych, dachowych, promieniowych, kanałowych, transportowych, akcesoriów wentylacyjnych i nie tylko.

industries: Maszyny i urządzenia
date: 26.03.2020 - 22.09.2020  

See more offers