Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalLampa , latarnia uliczna solarna SOLO 003 5 wat produkt polskipl
Share Print Download PDF
Contact person
Grazyna Kocikowska
netpb@op.pl
www.oze.sklepna5.pl

Język komunikacji:
Polski,

Description of the contract

Latarnia parkowa SOLO 003 - 5 wat o wysokości masztu 4,7metra jednoramienna o wysięgniku okrągłym, oprawa kula fi 400 mm. Pokryta powłoką antykorozyjną cynkową. Na zamówienie istnieje możliwość malowania na dowolny kolor RAL. Umiejscowiona na stopie fundamentowej F750. Skonstruowana i przetestowana przez polskich inżynierów, polski produkt. Odpowiednie dopasowanie wszystkich parametrów, sprawia że żywotność latarni to nawet 10 lat ciągłego użytkowania.
Opcja inteligentnego sterowania latarnią
Latarnia zaświeca się pełną mocą po zmroku świeci się np 1,2,3 godzimy (wartość nastawna - świeci pełną mocą ) następnie gdy nie ma w pobliżu ruchu/człowieka zmniejsza swoją moc do np 70 % i tak pozostaje jeśli tylko czujnik wykryje ruch z odległości około 8-15 metrów latarnia zwiększa moc do 100%. Jeśli ponownie w okolicy latarni nie ma ruchu latarnia analogicznie zmniejsza moc do 70%. Wraz z upływem godzin nocnych ruch pieszych maleje więc zbędna jest praca latarni nawet na 70 % . Więc możemy ustawić 50 %.
Połowa mocy latarni też oświetla obszar około 20 metrów w prawą jak i 20 metrów w lewą stronę tylko z mniejszym natężeniem. Latarnia jest programowana przez nasza firmę do optymalnych warunków pracy na życzenie klienta. Dużym plusem jest opcja "Smart Power" , która umożliwia wydłużenie pracy akumulatora.


CPV


  • Solar installation

Attachments
Offer type
Sell
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
06.06.2017
Valid from
05.01.2017
Industries
Oświetlenie, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne,
The minimum value of the contract
1408.00
Currency
EUR
Purchasers from abroad
NO