This offer does not constitute trade information
Company address who announced the tender
Lex Legis Group - Kancelaria Prawna, Windykacja Należności, Wywiad Gospodarczy, Skup długów
50-202 Wrocław,
ul. Gwiaździsta 62 62 12/2,
Poland
Contact person
Mateusz Jędrzejek
m.jedrzejek@lexlegisgroup.pl
Phone: m.jedrzejek@lexlegisgroup.pl


www.lexlegisgroup.pl

Kancelaria Prawna Lex Legis Group świadczy efektywną i profesjonalną obsługę prawną, windykacyjną i finansową. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście oraz zaangażowanie i wykorzystywane nowoczesne narzędzia to gwarancja szybkiego i skutecznego odzyskania należności, a także bezpiecznego zawierania nowych kontraktów biznesowych. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze i to właśnie dla nich nieustannie rozwijamy swój potencjał. prawo spółek handlowych prawo gospodarcze windykacja należności skup długów rozwiązywanie sporów Kancelaria posiada także partnerów na terytorium Polski, Węgier i i Niemiec.

CPV


  • Construction work
  • Transport services (excl. Waste transport)
Time limit for receipt of offers
01.12.2019
Valid from
04.06.2019
Industries

More offers and tenders

Obliczanie niepewności pomiaru


Obliczamy niepewność pomiarów oraz niepewność metod badawczych stosowanych w laboratoriach akredytowanych, przyzakładowych laboratoriach nieakredytowanych, laboratoriach działających w ramach struktur państwowych (m.in. Sanepid, WIOŚ).

industries: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Maszyny i urządzenia,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Rolnictwo i leśnictwo
date: 11.08.2019 - 07.02.2020  

Ustalenie ryzyk i szans laboratorium według normy ISO 17025


Pomagamy laboratoriom badawczym w przeprowadzeniu analizy ryzyk i szans, zagrożeń i silnych stron. Analizę ryzyk i szans prowadzimy spotykając się na miejscu z personelem laboratorium badawczego (lub laboratorium wzorcującego) lub w trakcie konsultacji online (forma webinarium).

industries: Doradztwo/consulting/edukacja,Farmacja i biotechnologia,Rolnictwo i leśnictwo
date: 11.08.2019 - 07.02.2020  

See more offers