This offer does not constitute trade information
Company address who announced the tender
Lex Legis Group - Kancelaria Prawna, Windykacja Należności, Wywiad Gospodarczy, Skup długów
50-202 Wrocław,
ul. Gwiaździsta 62 62 12/2,
Poland
Contact person
Mateusz Jędrzejek
m.jedrzejek@lexlegisgroup.pl
Phone: m.jedrzejek@lexlegisgroup.pl


www.lexlegisgroup.pl

Kancelaria Prawna Lex Legis Group świadczy efektywną i profesjonalną obsługę prawną, windykacyjną i finansową. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście oraz zaangażowanie i wykorzystywane nowoczesne narzędzia to gwarancja szybkiego i skutecznego odzyskania należności, a także bezpiecznego zawierania nowych kontraktów biznesowych. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze i to właśnie dla nich nieustannie rozwijamy swój potencjał. Dynamiczny rozwój firmy w zakresie świadczonych usług pozwala nam wspierać każdego Klienta. Wszelkie podejmowane przez nas działania są efektem indywidualnych i kompleksowych analiz dotyczących środowiska naszych Klientów. Elastyczność oraz wiedza zdobywana przez wiele lat pozwalają nam na osiąganie zamierzonych wyników na rzecz zarówno niewielkich przedsiębiorców, jak i spółek giełdowych praktycznie z każdej branży. Specjalizujemy się w windykacji polubownej i sądowej, egzekucjach komorniczych oraz nabywaniu i sprzedaży wierzytelności powstałych w obrocie gospodarczym. ZAKRES USŁUG prawo spółek handlowych prawo gospodarcze proces - rozwiązywanie sporów windykacja należności skup długów Kancelaria współpracuje także prawnikami na terytorium Polski, Węgier i Niemiec. Obsługa prawna świadczona jest w języku polskim, , niemieckim, angielskim.

CPV


  • Financial consultancy services
  • Legal services
  • Legal advisory and representation services
  • Legal advisory services
  • Legal representation services
  • Legal advisory and information services
  • Counselling services
Time limit for receipt of offers
01.12.2019
Valid from
04.06.2019
Industries

More offers and tenders

Darmowe oferty pracy


https://pracawbudownictwie.com.pl/ Zapraszamy do zamieszczania darmowych ofert pracy w branży budowlanej. Portal oferuje publikację ogłoszeń przez agencje i pracodawców.

industries: Doradztwo/consulting/edukacja
date: 22.08.2019 - 18.02.2020  

Szkolenia dla laboratoriów akredytowanych


Nawiążemy współpracę z osobami zatrudnionymi w laboratoriach badawczych oraz audytorami zewnętrznymi systemów zarządzenia jakością w laboratoriach badawczych ISO 17025. Celem współpracy będzie opracowanie nowych dla Biura Naukowo-Technicznego SIGMA szkoleń adresowanych pracownikom laboratoriów.

industries: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Ochrona środowiska,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Przemysł drzewny i papierniczy,Rolnictwo i leśnictwo
date: 11.08.2019 - 07.02.2020  

See more offers