Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja "Polsko-włoska współpraca gospodarcza i biznesowa - podsumowanie i nadchodzące wyzwania"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-05-22 08:20:46
aktualności

Ministerstwo Gospodarki, Ambasada Włoch w Polsce oraz KPMG zapraszają na konferencję „Polsko-włoska współpraca gospodarcza i biznesowa - podsumowanie i nadchodzące wyzwania”. Spotkanie, z udziałem wicepremiera, ministra gospodarki Janusza...

Ministerstwo Gospodarki, Ambasada Włoch w Polsce oraz KPMG zapraszają na konferencję „Polsko-włoska współpraca gospodarcza i biznesowa - podsumowanie i nadchodzące wyzwania”. Spotkanie, z udziałem wicepremiera, ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz podsekretarza stanu we włoskim Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Współpracy Międzynarodowej Benedetta Della Vedova, odbędzie się 11 czerwca 2015 r. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki.

Podczas spotkania zaprezentowany zostanie raport na temat stanu oraz kierunków rozwoju inwestycji włoskich w Polsce. Omówione zostaną również możliwości zacieśnienia relacji handlowych i inwestycyjnych między Polską i Włochami. Odbędzie się także debata umożliwiająca wymianę doświadczeń w zakresie dwustronnej współpracy gospodarczej, atrakcyjności inwestycyjnej Polski oraz perspektyw rozwoju inwestycji włoskich w Polsce.

Program

Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne na język polski i włoski. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

MG zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia rejestracji w przypadku zbyt dużej ilości zgłoszeń.

Więcej informacji na stronie: http://www.mg.gov.pl/

Źródło: Ministerstwo Gospodarki

/TT/