Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTHE SPIRIT OF POLAND. PURE TALENTS - IMM COLOGNE, 19 - 25.01.2015

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-01-22 09:12:52
aktualności

THE SPIRIT OF POLAND. PURE TALENTS - IMM COLOGNE, 19 - 25.01.2015 Wystawa The Spirit of Poland to nowa odsłona zapoczątkowanej przez twórców wzornictwa przemysłowego inicjatywy, której celem jest promocja polskiego designu oraz przedsiębiorczości na...

THE SPIRIT OF POLAND. PURE TALENTS - IMM COLOGNE, 19 - 25.01.2015

Wystawa The Spirit of Poland to nowa odsłona zapoczątkowanej przez twórców wzornictwa przemysłowego inicjatywy, której celem jest promocja polskiego designu oraz przedsiębiorczości na forum międzynarodowym. Istotą projektu jest promocja polskich produktów i marek, odznaczających się wartościami artystycznymi, ale jednocześnie posiadających potencjał rynkowy. Dotychczasowe edycje The Spirit of Poland prezentowane w m.in. Londynie, Tokio, Sao Paulo, czy Brasilii spotkały się z dużym zainteresowaniem środowiskowym i medialnym.

Propozycja przygotowana dla targi IMM COLOGNE do sekcji Pure Talents w centrum swoich zainteresowań stawia firmy i projektantów, którzy prezentują nietypowe podejście do materiałów, czerpią z lokalnych zasobów, rozwijają nowe technologie i szukają innowacyjnych rozwiązań. Wszystkie obiekty, prezentując wysoki poziom artystyczny, są produktami dostępnymi na rynku, dzięki czemu wystawa przybliża realne kierunki rozwoju polskiej kultury materialnej.

The Spirit of Poland to unikalna opowieść o polskich markach ujęta w kontekście historii firm, które cenią tradycję a jednocześnie nie boją się odważnych eksperymentów. Dzięki czemu tworzą produkty, które odpowiadają na potrzeby współczesnego odbiorcy. http://spiritofpoland.pl/

Wystawcy:

ĆMIELÓW DESIGN SUTDIO / www.cmielowdesignstudio.com

Produkte: Cubus II, PETIT & ZZ, Design: Marek Cecuła

KAFTI / www.kafti.com

Produkte: Lineworks

KOSMOS PROJECT / www.kosmosproject.com

Produkte: The Mid-summer Night Masks

MALAFOR / www.malafor.com.pl

Produkte: Sessel aus der Kollektion „Wełna&Powietrze” / „Wolle&Luft“

TABANDA / www.tabanda.pl

Produkt: Diago

VZOR / www.vzor.pl

Produkt: RM 58

Kuratorzy: Monika Brauntsch, Dorota Kabała, Julia Cieszko i Weronika Rochacka-Gagliardi

Organizatorzy: Instytut Polski w Düsseldorfie i Instytut Adama Mickiewicza, Warszawa

www.polnisches-institut.de

http://culture.pl

Do pobrania


Żródło: Wydział Promocji Handlu i InwestycjiKonsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Koloni

/BK/