Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPromocja polskich towarów w Dundalk

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-05-06 11:15:28
aktualności

W dniu 15 maja br. przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie wezmą udział w spotkaniu pod nazwą Dundalk Business Consumer Expo. Organizatorzy przewidują udział około 100 wystawców różnych branż. Celem tego...

W dniu 15 maja br. przedstawiciele Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie wezmą udział w spotkaniu pod nazwą Dundalk Business Consumer Expo. Organizatorzy przewidują udział około 100 wystawców różnych branż. Celem tego wydarzenia będzie dotarcie z ofertą do konsumentów tego regionu. Spotkanie odbędzie się w budynku centrum handlowego The Marshes Shopping Centre w Dundalk w godzinach 10:00-17:00.

Udział przedstawicieli WPHI pozwoli na zaprezentowanie polskich produktów i usług, a w szczególności tych, które już w tej chwili dostępne są na rynku irlandzkim. Pomoże to w zwiększeniu rozpoznawalności polskich marek.

Do pobrania


Źródło: WPHI Ambasady RP w Dublinie

/BK/