Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuConsumer Electronics Show (CES) Las Vegas, Nevada; 6-9 stycznia 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2015-11-30 09:10:42
usa, targi

Ambasada USA zaprasza na CES, Las Vegas, 6-9 stycznia 2016 Biuro Radcy Handlowego Ambasady USA w Warszawie zaprasza do odwiedzenia Consumer Electronics Show (CES) Międzynarodowych Targów Elektroniki Konsumenckiej, które odbędą się w Las Vegas w dniach 6-9 stycznia 2016 r.

Ambasada USA zaprasza na CES, Las Vegas, 6-9 stycznia 2016

Biuro Radcy Handlowego Ambasady USA w Warszawie zaprasza do odwiedzenia Consumer Electronics Show (CES) Międzynarodowych Targów Elektroniki Konsumenckiej, które odbędą się w Las Vegas w dniach 6-9 stycznia 2016 r. CES jest największą i najważniejszą doroczną imprezą targową dla profesjonalistów, na której prezentowane jest pełne spektrum innowacyjnych produktów i rozwiązań technologicznych elektroniki użytkowej. W 2015 roku w Targach CES wzięło udział ponad 3,600 wystawców, miało premierę ponad 20.000 nowych produktów, a wystawę odwiedziło ponad 170.000 profesjonalistów, w tym 48.000 gości zagranicznych.

Pełną informację o Targach CES, prezentowanych produktach, aktualną listę wystawców, konferencji i imprez towarzyszących znajdą Państwo na stronie www.CESweb.org

W uznaniu międzynarodowego znaczenia Targów CES, Departament Handlu USA przyznał tej imprezie certyfikat „International Buyer Program”.

Zarejestrowane przez Ambasadę USA osoby będą zwolnione z opłaty rejestracyjnej, w czasie targów będą mogły bezpłatnie korzystać z International Business Center, a obecni na miejsu pracownicy biur U.S. Export Assistance Centers (USEAC) pomogą zainteresowanym w zorganizowaniu indywidualnych spotkań z amerykańskimi wystawcami.

Ambasada USA dysponuje także listą wystawców, którzy eksportują lub są zainteresowani eksportem do określonych krajów i regionów świata

Kontakt w sprawie rejestracji lub uzyskania bardziej szczegółowych informacji:

Pani Maria Kowalska, Commercial Specialist

U.S. Commercial Service

American Embassy Warsaw

tel. 22 625 4374; kom. 795 146 258

email: Maria.Kowalska@trade.gov