Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJak przeciwdziałać kryzysom w firmie? – zapraszamy na konferencję na temat Polityki Nowej Szansy

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2015-12-03 08:14:22
kryzys, firma, konferencja

Ministerstwo Gospodarki zaprasza na konferencję na temat przeciwdziałania upadłości firmy i ułatwianiu ponownego rozpoczęcia działalności pt. Porażka biznesowa - pierwszy krok do sukcesu? O kulturze biznesowej w Polsce w kontekście Polityki Nowej Szansy. Spotkanie odbędzie się 9 grudnia 2015 r. o godz. 8.30 w Sali pod Kopułą w Ministerstwie Gospodarki.

W programie Polityka Nowej Szansy, przyjętym przez Radę Ministrów w 2014 r., zaproponowano działania mające na celu wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw znajdujących się m.in. w sytuacji kryzysowej, zagrożonych upadłością.

W ramach Programu Polityki Nowej Szansy przewidziana jest kampania społeczna ukierunkowana na zmianę świadomości i postaw różnych systemu gospodarczego wobec porażki biznesowej i osób nią dotkniętych. Konferencja wpisuje się w założenia tej kampanii, skierowanej do całego społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców. Jej celem nadrzędnym jest zmiana świadomości i postaw wszystkich uczestników systemu gospodarczego wobec zjawiska porażki biznesowej i osób nią dotkniętych.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są  o przesłanie zgłoszenia na adres email: konferencjaPNS@mg.gov.pl

Wydarzenie jest otwarte dla mediów. Wejście po uprzedniej akredytacji  okazaniu ważnej legitymacji prasowej.

W załączeniu: agenda

 

Źródło: Ministyerstwo Gospodarki