Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuXI Międzynarodowa Konferencja POWER RING 2015

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2015-12-09 11:26:19
power ring, konferencja

18 grudnia 2015r. w sali Pod Kopułą w Ministerstwie Gospodarki odbędzie się XI Międzynarodowa konferencja POWER RING 2015 pt. „Perspektywy rozwoju gospodarczego Polski w kontekście wymagań europejskich” pod patronatem Społecznej Rady ds. Zrównoważonego Rozwoju Energetyki.

Podczas konferencji będzie mowa o potrzebnych inwestycjach, efektywności ich realizacji oraz technologiach wspomagających rozwój i innowacyjność sektora energetycznego, pamiętając przy tym o źródłach finansowania oraz szansach na skuteczną realizację takich projektów.

Na konferencji uczestnicy przedyskutują następujące kwestie:

 

  • Rozwiązania systemowe na rzecz gospodarki niskoemisyjnej – plany europejskie a polskie możliwości realizacji
  • Koszty wdrożenia rozwiązań niskoemisyjnych w Polsce
  • Rola sieci w drodze do spełnienia wymagań unijnych - problemy budowy, rozwoju i eksploatacji sieci energetycznych w Polsce
  • Inteligentne zarządzanie

 

Konferencja składać się będzie z czterech sesji z udziałem wielu polskich i zagranicznych gości wysokiego szczebla. Każda stanowić będzie dyskusję panelową z udziałem czołowych przedstawicieli środowisk biznesowych, instytucji kształtujących opinię publiczną oraz członków parlamentu.

Więcej informacji na temat XI Międzynarodowej Konferencji POWER RING 2015