Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu40 mln zł na analizę potrzeb rozwojowych firm

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2015-12-30 10:12:29
parp, konkurs, mśp, wiedza edukacja rozwój, power

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła konkurs skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na zwiększenie efektywności ich działania. Czeka na nich w sumie 40 mln zł z Programu Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). Nabór wniosków ruszy 22 stycznia 2016 r. i potrwa do końca lutego przyszłego roku.

Wsparcie będą mogły uzyskać działania mające na celu opracowanie analizy potrzeb rozwojowych firm, które nie posiadają planu lub strategii rozwoju. Dofinansowanie otrzymają również projekty, które obejmują analizę dostępności dla przedsiębiorców usług rozwojowych w programach regionalnych (RPO) oraz przedsięwzięcia upowszechniające wśród zainteresowanych wiedzę o potrzebach i barierach rozwojowych w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Wnioski o dofinansowanie mogą składać organizacje związkowe, organizacje pracodawców i organizacje samorządu gospodarczego. Konkurs jest realizowany w ramach działania 2.2 POWER Wsparcie na rzecz zarządzania strategicznego przedsiębiorstw oraz budowy przewagi konkurencyjnej na rynku.

 

Źródło: Ministerstwo Rozwoju