Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMożliwość bezpłatnej promocji podczas Targów Rolno-Spożywczych MERSIN AGRODAYS. Ankara, 28-30 stycznia 2016 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-01-07 09:25:40
mersin agrodays, targi rolno-spożywcze, ankara, targi rolo-spożywcze

Uprzejmie informujemy, ze WPHI w Ankarze organizuje stoisko dla polskich przedsiębiorców działających w branży rolno-spożywczej na Targach Rolno-Spożywczych MERSIN AGRODAYS w dniach 28-30 stycznia 2016 r. Na stoisku WHPI będzie możliwe wystawienie materiałów promocyjnych lub osobiste zaprezentowanie produktów firmy.

AGRODAYS 
WPHI oddaje do dyspozycji przedsiębiorców przestrzeń do prowadzenia rozmów z potencjalnymi kontrahentami oraz służy pomocą w tłumaczeniu z języka tureckiego i angielskiego na polski.

 

Wszystkich przedsiębiorców chętnych do skorzystania ze stoiska WPHI prosimy o zgłaszanie się na adres mailowy: ankara@trade.gov.pl

 

Miasto Mersin znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego w Turcji. Ze względu na urodzajne gleby i łagodny klimat występuje tam duży potencjał dla uprawy warzyw i owoców. W regionie Mersin wytwarza się około 20% całkowitej produkcji rolnej Turcji. Mersin znajduje się w pierwszej dziesiątce miast o największym potencjale inwestycyjnym i eksportowym w zakresie produktów rolno-spożywczych w Turcji. Roczne zdolności produkcyjne tego regionu to około 36 milionów ton owoców i warzyw. Ponadto MERSIN to STREFA WOLNEGO HANDLU, której roczne obrony handlowe szacuje się na 2,2 mld USD.

 

Szczegółowe informacje o MERSIN AGRO DAYS znajdują się na stronie internetowej: http://mersintarimfuari.com/ oraz http://cnrexpo.com/

 

Źródło: WPHI w Ankarze