Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLaunch Festival 2016. Możliwość bezpłatnej prezentacji wyrobów trzy polskim demo table

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-02-11 15:12:14
launch festival, san francisco, start-up

Launch Festival to coroczna konferencja, podczas której młode firmy (start-upy) przedstawiają swój produkt po raz pierwszy przed szerszą publicznością, a także prezentują swoje produkty w części wystawienniczej. W poprzednim roku targi odwiedziło ok 12 tys. osób, a pięćdziesiąt start-upów z całego świata ogłosiło swoją działalność po raz pierwszy i starało się o tytuły w dziewięciu różnych kategoriach.

W poprzednich edycjach tej konferencji, wśród wygranych znalazła się polska firma CSTM, która zdobyła nagrodę „Best Technical Achievement”. Wśród firm prezentujących się na scenie była też polska firma Posterro z Krakowa.

 

WPHI, w poprzednim roku, sfinansowało dedykowany stolik (demo table) podczas festiwalu, przy którym wystawiały się takie polskie firmy jak:

 

Dodatkowo, w konferencji w 2015r. wzięły udział polskie firmy uczestniczące w programie Polski Most Krzemowy tj.:

 

Podobnie jak w ubiegłych latach biuro akceleracyjne WPHI w Waszyngtonie, będzie obecne na LAUNCH Festival w dniach 2- 4 marca br., w San Francisco.

 

Firmy zainteresowane promocją przy polskim demo table prosimy o kontakt z Anna Bielicką pod adresem: anna.bielicka@trade.gov.pl.


Witryna wydarzenia: http://www.launchfestival.com/
 

Dodatkowo informujemy, iż istniej możliwość uzyskania bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie pod linkiem: http://www.launchfestival.com/

 

Źródło: WPHI Ambasady RP w Nowym Jorku