Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInternetowe seminarium Centrum EUSME

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-02-26 09:18:09
eksport, chiny, eksport do chin, polski eksport, nowe przepisy, bezpieczeństwo żywnościowe, transgraniczny handel elektroniczny

Eksport produktów mlecznych do Chin: nowe regulacje dotyczące bezpieczeństwa żywnościowego i transgranicznego handlu elektronicznego 1 Marzec 2016 godzina 10:00-11:00

Centrum EUSME ( Europejskie Centrum dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw) organizuje webinar na temat eksportu produktów mleczarskich do Chin, który można wysłuchać poprzez stronę Centrum EUSME.

Zapotrzebowanie na europejskie produkty mleczarskie w Chinach, największym po Stanach Zjednoczonych importerze produktów europejskich, zwiększało się progresywnie w ostatniej dekadzie. Chińscy konsumenci są coraz bardziej świadomi korzyści odżywczych produktów mlecznych i przewiduje się , że ich sprzedaż w Chinach będzie wzrastać w najbliższych latach. Zwiększający się średni dochód gospodarstw domowych, brak zaufania do lokalnej produkcji, a także pozytywny wizerunek europejskich firm sprawiają, że chiński rynek jest pełen możliwości dla średnich i małych przedsiębiorstw z Europy. Ostatnio bezpieczeństwo żywnościowe stało się priorytetem dla władz Chin. Nowe regulacje które weszły w życie w październiku 2015 roku zwiększą kontrolę produktów jak i ich etykietek.

Posłuchaj seminarium , aby dowiedzieć się o:

  • Rynku mleczarskim w Chinach,
  • Nowych regulacjach dotyczących produktów mleczarskich i ich wpływie na eksporterów i producentów z Europy,
  • Przewodnik krok po kroku do eksportowania produktów do Chin,
  • Jak sprzedać produkty mleczarskie przez Internet,
  • Zwyczajowe praktyki i wskazówki.

O prelegencie:

Paolo Recio Dyrektor Zarządzający, Eibens

Jest zarządzającym dyrektorem Grupy Eibens, firmy założonej w Chinach w 2005 roku, która ma dwa biura, w Madrycie i w Beijing. Firma działa na rynku spożywczym, współpracując z europejskimi małymi i średnimi przedsiębiorstwami, a także agencjami promocji międzynarodowego handlu.

 

Źródło: EUSME Centre

Opracowanie: Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza