Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja Gosopodarcza do Chorwacji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-04-11 08:03:45
misja, misja gospodarcza, chorwacjakig

Krajowa Izba Gospodarcza, zaprasza do udziału w Misji gospodarczej do Chorwacji w dniach 10-12 maja 2016 r. z okazji V Forum Regionów Polski i Chorwacji w Dubrowniku.

Misja biznesu będzie towarzyszyła wizycie Marszałka Senatu RP Pana Stanisława Karczewskiego w Dubrowniku.

Przelot do Dubrownika będzie odbywał się samolotem rejsowym.

 

Program pobytu w Dubrowniku będzie obejmował m.in. udział w V Forum Regionów Polski i Chorwacji, udział w Forum Biznesu Chorwacja-Polska , które otworzy Marszałek Senatu RP oraz w spotkaniach b2b zorganizowanych dla polskich uczestników misji.

Forum w Dubrowniku będzie kontynuacją rozmów przeprowadzonych podczas Forum Biznesu Polska-Chorwacja, które odbyło się w KIG 28 stycznia 2016 r. z udziałem Prezydentów Polski i Chorwacji oraz przedsiębiorców z obydwu krajów.

 

KIG zaprasza do udziału w misji gospodarczej i Forum Biznesu Chorwacja – Polska w Dubrowniku.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego on-line. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 11 kwietnia 2016r.

Formularz rejestracyjny

 

Dalsze szczegóły dotyczące wyjazdu (w tym koszty uczestnictwa) KIG przekaże Państwu w przypadku zainteresowania udziałem.

 

Elżbieta Wojtas

Biuro Współpracy z Zagranicą

 

Tel. +48 22 630 97 52

Fax +48 22 630 95 59

www.kig.pl