Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMożliwość bezpłatnej promocji podczas targów INNOPROM 2016I

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-04-18 14:37:57
targi, mechanika, części, maszyny, eksport, promocja

Informujemy, że na odbywających się w dniach 11-14 lipca 2016 r. w Jekaterynburgu, największych w Rosji targach poświęconych innowacjom w przemyśle INNOPROM 2016, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Moskwie organizuje samodzielne stoisko informacyjno-promocyjne.

Tematyka imprezy obejmuje zagadnienia związane z produkcją części i zespołów do budowy maszyn i urządzeń, budową maszyn i urządzeń, automatyzacją przemysłową, miejskimi technologiami, technologiami stosowanymi w energetyce, maszynami, urządzeniami, narzędziami i technologiami stosowanymi podczas obróbki materiałów.

Informacje szczegółowe o wystawie, w tym jej tematyka - na stronie: www.innoprom.com.

Stoisko WPHI może być wykorzystane zarówno jako punkt kontaktowy dla odwiedzających targi polskich przedsiębiorców, jak i miejsce rozpowszechniania materiałów informacyjno-promocyjnych polskich firm.

Zachęcamy polskie firmy, których profil działalności jest zbieżny z tematyką targów INNOPROM 2016, do przesyłania katalogów, folderów, ulotek, płyt CD, reklamówek, które chcieliby za pośrednictwem przedstawicieli Wydziału rozpowszechnić wśród zwiedzających, bezpośrednio na adres Wydziału:

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie

ul. Klimaszkina 4,

Moskwa 115127

Federacja Rosyjska

lub na adres:

Polsko-Rosyjska Izba Handlowo-Przemysłowa,

ul. Zimna 2 lok. 2

00-138 Warszawa.

 

Należy zamieścić informację „INNOPROM 2016”.

Zamieszczone w drukowanym katalogu ofert i nagrane na płycie CD, a następnie rozpowszechnione przez stoisko WPHI, mogą być również oferty polskich firm sporządzone w języku rosyjskim na 1-2 stronach A4 (z logo, fotografiami, rysunkami) przesłane w wersji elektronicznej na adres: moscow@trade.gov.pl.

Osoba kontaktowa: Stanisław Podściański – I Sekretarz Ambasady RP, tel.: VoIP: (22) 490-97-43 lub +7(495) 231 16 11, +7 (985) 299 75 92.

 

Źródło: WPHI w Moskwie