Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUwaga Przedsiębiorcy. Przyjmujemy zgłoszenia do "Katalogu Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego MADE IN KUJAWSKO-POMORSKIE"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-06-07 12:02:56
katalog produktów eksportowych, eksport, kujawsko-pomorskie, katalog produktów, urząd marszałkowski, coie, wsparcie eksportu, region kujawsko-pomorski, centrum obsługi inwestorów i eksporterów;urząd, województwo, katalog, made in kujawsko-pomorskie

Szanowni Państwo, Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego wydał w 2015 roku „Katalog Produktów Eksportowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego Made in Kujawsko-Pomorskie”. Głównym celem wydawnictwa było wsparcie regionalnych firm w dziedzinie eksportu poprzez promocję ich wyrobów i usług. Otrzymaliśmy wiele uwag i informacji świadczących o celowości naszych działań oraz wykorzystywania katalogu w praktyce, np. przez polskie placówki zagraniczne. Z tego względy zdecydowaliśmy się na jego uaktualnienie i poszerzenie.

Publikacja wydana będzie w polskiej i angielskiej wersji językowej, a dystrybuowana podczas targów, wystaw, giełd kooperacji, misji oraz innych wydarzeń promocyjnych, w których udział będą brali przedstawiciele Samorządu Województwa oraz pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Planowane jest również przesłanie Katalogu do zagranicznych placówek dyplomatycznych w kraju, oraz polskich placówek poza granicami Polski.

 

Zamieszczenie informacji w katalogu jest bezpłatne.

 

Firmy zainteresowane zaistnieniem w katalogu prosimy o zgłoszenie poprzez wypełnienie i przesłanie oświadczenia znajdującego się poniżej w „Pliki do pobrania” oraz elektronicznego formularza. Wejście poprzez link: https://docs.google.com/forms/d/1QCPneyfpYGTAGNsRnL8o4l8Mc86bWvyoEXVpgvgkBXg/viewform?edit_requested=true#start=invite

Na podstawie przekazanych informacji przygotowany zostanie wzór strony Państwa firmy, który prześlemy do akceptacji. Prosimy również o przysyłanie 4 zdjęć produktów oraz logotypu firmy, które zostaną zamieszczone w katalogu. Parametry zdjęć, logotypu oraz inne ważne informacje podane są w formularzu elektronicznym.

Dla osób niemających okazji zapoznać się z katalogiem prezentujemy okładkę oraz przykładowa stronę firmową. Pełny katalog za 2015 rok dostępny jest pod adresem: https://kujawskopomorskie.trade.gov.pl/pl/jesli-eksportujesz/katalog-produktow-eksportowych/182209,katalog-produktow-eksportowych-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego.html

Liczba firm mogących zaistnieć w publikacji jest ograniczona. Zgłoszenia i materiały przyjmujemy do dnia 15 czerwca 2016 r.

W celu uniknięcia pomyłek prosimy o dokładne zapoznanie się ze wskazówkami podanymi w formularzu oraz sprawdzenie podanych informacji przed jego wysłaniem.

KatalogStrona AStrona tytułowa

KatalogStrona BStrona firmowa
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Poidełko dla ptaków do ogrodu

Dekoracją tego poidełka są 4 ptaszki siedzące na krawędzi misy. Poidełko dla ptaków w ogrodzie to...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Poidełko dla ptaków - fontanna

Mała fontanna, która może pełnić też rolę poidełka , ma tę zaletę że słychać jeszcze przy tym szu...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Pagoda - orientalna ozdoba do ogrodu

W aktualnej ofercie oferowana przez nas betonowa i popularna Pagoda ogrodowa jest dostępna w wie...
Polska - Nowa Sól 2020-06-01 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert