Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWtorek z eksportem: „Litwa, Łotwa, Estonia – rynki nadbałtyckie szansą dla przedsiębiorców” – Toruń, 28 czerwiec, 2016 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-06-22 13:51:24
spotkanie, eksport, litwa, łotwa, estonia

Informujemy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców, że 28 czerwca br. odbędzie się ostatni przed wakacjami „Wtorek z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym”, podczas którego eksperci przekażą wiedzę na temat ekspansji na rynki: litewski, łotewski i estoński.

 

W roli ekspertów od zagranicznych rynków wystąpią: Pani Inese Šuļžanoka – Kierownik Przedstawicielstwa Łotewskiej Agencji Inwestycji i Rozwoju w Polsce (LIAA) oraz Pan Grzegorz Bratek – Dyrektor Zarządzający Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts, Partner Zarządzający w firmie GoEast, posiadający 15 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne.

Podczas spotkania eksperci skupią się na aspektach dotyczących współpracy gospodarczej, wyjaśnią dlaczego rynki nadbałtyckie są dobrym kierunkiem do rozwoju biznesu, poruszą prawno-finansowe uwarunkowania wejścia na ww. rynki oraz omówią różnice kulturowe.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona!

Spotkanie odbędzie się w Toruńskim Parku Technologicznym – ul. Włocławska 167, bud. A, sala konferencyjna.

Organizatorem spotkania jest Enterprise Europe Network.

Szczegółowych informacji udziela:

Katarzyna Kreft
tel.: 56 699 54 82
katarzyna.kreft@tarr.org.pl

Załączniki:

Program