Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkania B2B z firmami chińskimi, 14 lipca 2016 r., Warszawa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2016-07-11 08:08:09
spotkania, chiny, warszawa, b2b

Uprzejmie informujemy, iż Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w spotkaniach B2B z firmami z miasta Ningbo (prowincja Zhejiang, Chiny), które odbędą się 14 lipca 2016 r. w siedzibie PARP przy ulicy Pańskiej 81/83 w Warszawie. Początek spotkań o godz. 10.00

W spotkaniach udział weźmie 5 firm z miasta Ningbo. Ich szczegółowy wykaz oraz informacje na temat poszukiwanych przez firmy form kooperacji znajdują się w załączniku „Profile firm – Ningbo”.

Warunkiem udziału w spotkaniach biznesowych jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (załącznik poniżej) w języku angielskim oraz przesłanie go na adres wojciech_chatys@parp.gov.pl do 12 lipca 2016 r.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy w dniu 14 lipca br. do siedziby Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. Pańskiej 81/83. Spotkania rozpoczną się o godzinie 10.00.

Ningbo, to portowe miasto położone w prowincji Zhejiang w środkowo-wschodniej części Chin, około 220 km na południe od Szanghaju. Powierzchnia miasta zajmuje 9365 km2, zaś łączna liczba mieszkańców wynosi 5,78 mln. Ningbo jest jednym z kluczowych ośrodków rozwoju chińskiego przemysłu i rzemiosła, stanowi także ważne centrum handlu oraz największy obok Szanghaju port przeładunkowy CHRL. Z uwagi na swoje położenie oraz rolę w handlu zagranicznym, Ningbo zyskało status miasta subprowincji.

Materiały do pobrania

Profile firm – Ningbo

Formularz zgłoszeniowy

 

Źródło: PARP