Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAnkieta dotycząca programów promocji na rynkach perspektywicznych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-08-08 08:07:58
rynki perspektywiczne, algieria, indie, meksyk, wietnam, eksport, promocja , fundusze unijne

Ministerstwo Rozwoju zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją na rynki zagraniczne do wzięcia udziału w współtworzeniu programów promocji dla następujących krajów: Algieria Indie Iran Meksyk Wietnam

Wymienione rynki zostały wybrane przez ministerstwo jako rynki perspektywiczne, na terenie których przez najbliżej 3 lata prowadzone będą wzmożone działania promujące polską gospodarkę.

W ramach każdego z programów określony zostanie katalog działań promocyjnych dla przedsiębiorców np. imprezy wystawiennicze, misje gospodarcze, kongresy, seminaria itp. oraz działania ogólne promujące polską gospodarkę, które wzmacniać będą efekt promocyjny działań podejmowanych przez polskich przedsiębiorców.

Przedsiębiorcy biorący udział w działaniach promocyjnych wskazanych w programach promocji będą mieli możliwość ubiegania się o dofinansowanie ze środków poddziałania 3.3.3 PO IR.

Zainteresowanych przedsiębiorców i organizacje działające na rzecz przedsiębiorczości zapraszamy do wypełnienia załączonej ankiety oraz wysłanie jej na adres sekretariatdwp@mpit.gov.pl w terminie do 12 sierpnia 2016 r. W tytule maila prosimy wpisać: ankieta nt. rynku perspektywicznego… (ze wskazaniem rynku, którego ankieta dotyczy).

Ankieta dla przedsiębiorców (DOCX 19 KB)

Szczegółowe informacje nt. programów promocji na rynkach perspektywicznych dostępne są na tutaj

 

Źródło: Ministerstwo Rozwoju