Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMożliwość bezpłatnej promocji firm z sektora budowlanego w wystawie BMAP Expo w Dublinie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-08-24 11:52:24
dublin, wystawa, targi, irlandia, promocja, bezpłatna promocja, wsparcie eksportu

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych(*) do bezpłatnego skorzystania z polskiego stoiska podczas imprezy dla firm sektora budowlanego pt. BMAP Expo. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 4-5 października 2016 r. na stadionie Croke Park w Dublinie.


Wśród uczestników będą przedstawiciele firm budowlanych, deweloperzy, architekci, przedstawiciele administracji rządowej i lokalnej. Impreza ta łączy w sobie zarówno wystawę, jak i część seminaryjną co gwarantuje bardzo dużą liczbę odwiedzających.
Seminaria odbywające się w ramach BMAP Expo obejmować będą m.in. takie zagadnienia jak: zarządzanie ryzykiem, kwestie BHP, BIM - czyli modelowanie informacji o budynkach i budowlach, kwestie prawne związane z budownictwem w Irlandii - konsekwencje ustawy Construction Contracts Acts z 2013 r., standardy w budownictwie i ich przestrzeganie - teoria i praktyka, zarządzanie ryzykiem finansowym przy projektach budowlanych, konsekwencje BREXIT-u dla irlandzkiego rynku budowlanego.
W raporcie nt. sektora budowlanego w Irlandii pt. Ireland Handbook 2016 firma consultingowa Bruce Shaw przewiduje, że w bieżącym roku wzrost w tej branży wyniesie 20%. Widoczna w Irlandii od ponad dwóch lat stopniowa poprawa sytuacji w budownictwie mieszkaniowym sprzyja wzrostowi sprzedaży polskich materiałów budowlanych i wykończeniowych, stolarki otworowej (drzwi i okna), a także mebli i artykułów dekoracyjnych. W 2015 r. eksport polskiej stolarki budowlanej do Irlandii wyniósł 10,4 mln EUR, co oznacza wzrost o 30% w skali roku.
(*) Warunki udziału w wystawie:

 • ze stoiska Ambasady RP w Dublinie mogą bezpłatnie skorzystać wszyscy polscy producenci (wytwarzający swoje produkty w Polsce) i usługodawcy.
 •  WPHI w Dublinie pokrywa koszty związane z udziałem w wystawie, ale tylko w ramach stoiska WPHI.
 • przedsiębiorcy zainteresowani przyjazdem ponoszą wszelkie pozostałe koszty, czyli np.: biletów lotniczych, komunikacji miejskiej, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia. Ceny hoteli w Dublinie są zróżnicowane, jednak przyzwoity standard dostępny jest w ramach normy delegacyjnej.
 • proponujemy przylot do Dublina w poniedziałek, 3 października i powrót w czwartek, 6 października. Zachęcamy do sprawdzenia bezpośrednich połączeń lotniczych oferowanych przez linie Aer Lingus lub Ryanair.
 • w przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia grafika obecności na stoisku w celu zapewnienia optymalnych warunków dla prezentacji ofert poszczególnych firm.

WPHI w Dublinie oferuje dodatkowo:

 • pomoc w pozyskaniu partnerów do rozmów biznesowych, przygotowanie list potencjalnych partnerów, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas wystawy.
 • pomoc w prezentacji firm i ofert na stoisku WPHI Dublin.
 • oprawę informacyjną dla uczestników w postaci informacji o kraju, o rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z rynkiem i działalności gospodarczej w Irlandii.
 • promocję firmy (w wersji angielskiej) wśród irlandzkich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.
 • informacje praktyczne odnośnie miejskich środków komunikacji na trasie lotnisko w Dublinie - hotel/ targi.
 • dodatkowe sugestie odnośnie zakwaterowania w Dublinie.

Kontakt do WPHI - dublin@trade.gov.pl

Firmy zainteresowane dokupieniem osobnej powierzchni na wystawie BMAP Expo (koszt 1 metra kw. to 295 EUR + VAT – z zabudową) prosimy o kontakt z organizatorem:
Michael McDonnell
McD Media
michael@mcdmedia.ie
http://bmapexpo.ie/

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Poidełko dla ptaków do ogrodu

Dekoracją tego poidełka są 4 ptaszki siedzące na krawędzi misy. Poidełko dla ptaków w ogrodzie to...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Poidełko dla ptaków - fontanna

Mała fontanna, która może pełnić też rolę poidełka , ma tę zaletę że słychać jeszcze przy tym szu...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Pagoda - orientalna ozdoba do ogrodu

W aktualnej ofercie oferowana przez nas betonowa i popularna Pagoda ogrodowa jest dostępna w wie...
Polska - Nowa Sól 2020-06-01 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert