Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja polskiego biznesu do obwodu czerkaskiego (Ukraina)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2016-08-30 09:59:50
misja, ukraina, czerkaski

Szanowni Państwo, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie serdecznie zaprasza do udziału w misji gospodarczej polskich przedsiębiorstw i instytucji do obwodu czerkaskiego, która odbędzie się w dniu 22- 23 września br. podczas „Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego Obwodu Czerkaskiego” (www.investincherkasyregion.uba.in.ua/en/).

Organizatorami misji są Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie we współpracy z Ukraińskim Stowarzyszeniem Biznesu przy wsparciu Czerkaskiej Państwowej Administracji Obwodowej.

 

Powyższe przedsięwzięcie ma na celu promocję gospodarczą Polski, a także inicjację kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i ukraińskimi firmami z Obwodu Czerkaskiego, którego potencjał i znaczenie w zagranicznych relacjach gospodarczych Ukrainy w ostatnim okresie stale rośnie, zaś władze Obwodu wyrażają zainteresowanie współpracą z zagranicznymi firmami i polskimi potencjalnymi inwestorami. W trakcie misji planowany jest udział polskich uczestników w forum inwestycyjnym, przewidziane są również spotkania z miejscowymi organizacjami samorządu gospodarczego, a także rozmowy B2B z przedsiębiorcami regionu.

 

Zainteresowane podmioty będą miały możliwość wizytacji wybranych zakładów i partnerów ukraińskich wymienionych w załączeniu po wcześniejszym uzgodnieniu takiej możliwości z organizatorem wydarzenia.

 

Warunki udziału polskich firm i instytucji w ramach misji WPHI Kijów:

 

  • Niezbędna wcześniejsza elektroniczna rejestracja http://investincherkasyregion.uba.in.ua/en/#registration do 14 września br. (uwaga - ograniczona ilość miejsc)
  • Przewidziany bezpłatny udział 1 przedstawiciela firmy lub organizacji w obradach forum 22 września br., w tym w panelach dyskusyjnych (w przypadku zainteresowania) i rozmowach B2B (dodatkowi uczestnicy udział płatny – patrz pakiety organizatora)
  • Przewidziany bezpłatny udział przedstawicieli administracji polskiej samorządowej w uzgodnieniu z Departamentem Współpracy Międzynarodowej Czerkaskiej Państwowej Administracji Państwowej (za pośrednictwem indywidualnego zaproszenia lub wsparcia WPHI)
  • Zarejestrowane firmy będą podlegały weryfikacji przez organizatora Forum (organizator zastrzega sobie prawo doboru uczestników forum, preferowany profil uczestnika to potencjalni inwestorzy i partnerzy dla firm ukraińskich, branża produkcyjna i rolno-spożywcza).

 

W załączeniu:

 

· Zaproszenie do zagranicznych uczestników wystosowane przez Gubernatora Obwodu Czerkaskiego i Przewodniczącego Ukraińskiego Stowarzyszenia Biznesu

· Wstępny program wydarzenia oraz pakiety logistyczno-organizacyjne proponowane przez organizatorów

· Paszport inwestycyjny Obwodu Czerkaskiego oraz wskaźniki makroekonomiczne obwodu za lata 2014-2015

· Listę ukraińskich przedsiębiorców Obwodu, którzy zgłosili zainteresowanie udziałem w spotkaniach B2B

 

 

WPHI serdecznie zaprasza do udziału w misji wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa i instytucje polskie. Prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego oraz przekazanie informacji o Państwa zainteresowaniu udziałem w Forum na adres kiev@trade.gov.pl (z tytułem maila: Misja do obwodu czerkaskiego) . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 14 września br. – przypominamy brak wypełnienia w/w formularza zgłoszeniowego jest równoważny z brakiem dokonania zgłoszenia.

 

W przypadku dodatkowych pytań organizacyjnych prosimy o bezpośredni kontakt z oficjalnym koordynatorem Forum – Dyrektorem ds. Międzynarodowych Ukraińskiego Stowarzyszenia Biznesu, Panem Vadymem Fominem (e-mail: vadfomin.9999@gmail.com; tel.: +380 98 230 6776 lub +380 99 438 2407; www.uba.in.ua).

 

Źródło: WPHI w Kijowie
Pliki do pobrania

Czerkasy - Program Forum Inwestycyjnego i warunki udziału ang
pdf | 384.75 KB
Pobierz
Czerkasy zaproszenie - Information lettereng
pdf | 357.73 KB
Pobierz
Paszport inwestycyjny obwodu czerkaskiego 2016 ang
pdf | 914.44 KB
Pobierz
Potential B2B attendees from Cherkasy region - 19.08.2016- ang
pdf | 588.57 KB
Pobierz
Projekty inwestycyjne obwod czerkaski - ang
pdf | 290.03 KB
Pobierz
Wskaźniki makroekonomiczne obwodu czerkaskiego 2015-2014 ang
pdf | 310.59 KB
Pobierz