Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNiemieckie firmy poszukują podwykonawców/ kooperantów

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2016-12-09 11:27:40
spotkanie, giełda, tarr, niemiecka

Uprzejmie informujemy, iż Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w imieniu Ministerstwa Gospodarki Landu Nadrenia-Palatynat zaprasza przedsiębiorców z regionu kujawsko-pomorskiego do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej. Będzie to okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z firmami niemieckimi, które poszukują partnerów w Polsce.

Giełda ta odbędzie się w dniu 20 października 2016 w godzinach 10.30 - 14:00 w siedzibie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Toruniu, przy ul. Włocławskiej 167.

Delegacja Nadrenii-Palatynatu reprezentowana będzie przez 6 firm z różnych branż wraz z przedstawicielami Ministerstwa Gospodarki. Bezpośrednie spotkania pomiędzy dobranymi firmami odbędą się przy wsparciu tłumaczy w układzie stolikowym.

Udział w Giełdzie jest bezpłatny. Profile firm niemieckich znajdą Państwo w załączniku.PPE_PL_Firmy-branze.docx
 

 

W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie załączonego zgłoszenia i jak najszybsze przesłanie na adres:

t.tyszkiewicz@kujawsko-pomorskie.pl . Następnie otrzymacie Państwo szczegółowe informacje o miejscu oraz o harmonogramie godzinowym spotkań z wybranymi firmami niemieckimi.

 

Źródło: Ministerstwo Gospodarki Landu Nadrenia-Palatynat
Pliki do pobrania

Firmy-branże
docx | 19.58 KB
Pobierz
zgłoszenie Toruń
doc | 39.5 KB
Pobierz