Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJak skutecznie wspierać eksport? – warsztat kreatywny

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-11-15 15:02:52
tarr, spotkanie , eksport, wsparcie eksportu, internacjonalizacja przedsiebiorstw

W imieniu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zapraszamy przedsiębiorców z Pomorza i Kujaw do udziału w spotkaniu, którego celem jest przeanalizowanie dostępnych form oraz skuteczności wsparcia internacjonalizacji firm w regionie oraz wypracowanie pomysłów i propozycji działań w tym zakresie.

W imieniu Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zapraszamy  przedsiębiorców z Pomorza i Kujaw do udziału w spotkaniu, którego celem jest przeanalizowanie dostępnych form oraz skuteczności wsparcia internacjonalizacji firm w regionie oraz wypracowanie pomysłów i propozycji działań w tym zakresie. Spotkanie odbędzie się w 1 grudnia br., w godz. 11.00-16.00 w Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., przy ul. Włocławskiej 167 w Toruniu.

Szczególnie pragniemy zainteresować przedsiębiorstwa działające na rynkach zagranicznych lub zamierzające podjąć taką działalność oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, którym tematyka wsparcia internacjonalizacji firm jest szczególnie bliska i którzy mogliby podzielić się swoimi potrzebami, doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Warsztat będzie przeprowadzony z zastosowaniem technik kreatywnych, pobudzających do wymiany informacji oraz inspirujących do tworzenia ciekawych pomysłów. Doświadczony trener zainicjuje dyskusję nad możliwymi działaniami oraz pomoże we wspólnym wypracowaniu konkretnych rozwiązań z wykorzystaniem narzędzi design thinking.

Wnioski z Warsztatu będą zaprezentowane w Analizie umiędzynarodowienia MŚP w województwie kujawsko-pomorskim, a propozycje rozwiązań zostaną przedstawione przedstawicielom Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz przedstawicielom największych miast w regionie celem uwzględnienia w regionalnej polityce wsparcia przedsiębiorczości.

Zgłoszenia uczestnictwa nakleży dokonać za pomocą formularza rejestracji.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu SME Internationalisaton Exchange (SIE), współfinansowanego ze źródeł Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu INTERREG Europa.

Udział w warsztacie jest bezpłatny.

 

Źródło: TARR