Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału w sesji informacyjnej nt. Kompleksowej umowy gospodarczo-handlowej UE-Kanada (CETA)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2016-12-20 09:21:52
ceta, szkolenie ministerstwo rozwoju

W dniu 26 stycznia 2017 r. w Ministerstwie Rozwoju organizowana jest sesja informacyjna dla przedsiębiorców wraz z otwartą dyskusją pt. „CETA W PRAKTYCE", z udziałem Mauro Raffaele Petriccione, Głównego Negocjatora UE ds. Kompleksowej umowy gospodarczo-handlowej (CETA), aktualnego Zastępcy Dyrektora Generalnego Dyrekcji Generalnej ds. Handlu w Komisji Europejskiej. Spotkanie organizuje Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce oraz Ambasadą Kanady. Głównym tematem spotkania będzie omówienie szans i wyzwań, jakie niesie CETA dla Polski i UE.

W trakcie spotkania dodatkowo zaplanowano pięć prezentacji tematycznych dotyczących m.in. możliwości biznesowych związanych z CETA dla małych i średnich przedsiębiorstw, sposobu prowadzenia działalności gospodarczej w Kanadzie, doświadczeń praktycznych firm prowadzących działalność gospodarczą w Kanadzie, a także możliwości płynących z umowy CETA dla polskich usługodawców oraz polskiego rolnictwa i przemysłu spożywczego.

Warunkiem udziału jest uprzednia rejestracja . Taka rejestracja jest możliwa do dnia 20 stycznia 2017 r. pod następującym adresem http://mttp.pl/rejestracja/ceta.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zaproszenie (PDF 45 KB)

Agenda (PDF 134 KB)

 

Źródło: Ministerstywo Rozwoju