Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUzyskaj dofinansowanie z Go to Brand na promocję swojej marki

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2017-01-11 13:19:54
go to brand, dofinansowanie

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa posiadające innowacyjny wyrób lub usługę mogą ubiegać się o środki z Programu Inteligentny Rozwój na działania proeksportowe. W najbliższym konkursie Go to Brand na firmy czekać będzie 200 mln złotych.

Środki te będą mogły być przeznaczone m.in. na pokrycie kosztów usługi doradczej dotyczącej umiędzynarodowienia przedsiębiorcy, zakup i organizację powierzchni wystawienniczej, czy działania informacyjne i promocyjne projektu.

 

Dofinansowanie obejmie udział w ogólnych programach promocji na rynkach perspektywicznych oraz 12 branżowych programach promocji, których lista została opublikowana na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju.

 

Maksymalna wartość kosztów kwalifikowalnych wyniesie:

  • 500 tys. zł – dla jednego programu promocji o charakterze ogólnym na wskazanych rynkach perspektywicznych;
  • 1 mln zł – dla co najmniej dwóch programów promocji o charakterze ogólnym na wskazanych rynkach perspektywicznych, branżowego programu promocji lub branżowego programu promocji i co najmniej jednego programu promocji o charakterze ogólnym na wskazanych rynkach perspektywicznych.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości będzie przyjmować wnioski o dofinansowanie od 10 lutego do 13 marca 2017 r.

Jednocześnie do 13 lutego br. w działaniu Go to Brand trwa konkurs na promocję polskich marek w ramach dwóch imprez targowych: targów Hannover Messe oraz wystawy Expo w Astanie.

Ogłoszenie konkursu zostało opublikowane na Portalu Funduszy Europejskich.

 

Źródło: Ministerstwo Rozwoju