Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWEBINAR: Doing Business in Malaysia - 2 lutego 2017 r

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2017-01-19 09:04:21
webinar, malezja

Wydział Pormocji Handlu i Inwestycji w Kuala Lumpur zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w webinarze: Doing Business in Malaysia, czyli: • jak planować rozpoczęcie działalności gospodarczej, • jak założyć firmę zgodnie z prawem lokalnym, • jak otworzyć przedstawicielstwo, • wymogi prawne i formalne itp.

Malezja jest obecnie jednym z najlepiej rozwiniętych krajów Azji, oferującym dobre warunki do prowadzenia biznesu i coraz częściej wybieranym kierunkiem inwestycji firm, planujących działalność regionalną. W tym także firm polskich - głównie z sektora IT/ICT oraz zielonych technologii.

 

Współorganizatorem webinaru jest Izba Przemysłu i Handlu UE-Malezja - EUMCCI (WPHI jest jej członkiem) - http://www.eumcci.com/

 

Głównym prowadzącym będzie pan Krzysztof Grzybowski, wiceprezes Malezyjsko-Polskiej Rady Biznesu, osoba która od 9 lat prowadzi działalność gospodarczą w Malezji i wprowadziła na rynek kilka polskich inwestycji. Pan Krzysztof był także ekspertem w WPHI w okresie realizacji programów branżowych Ministerstwa Gospodarki.

 

Webinar odbędzie się w dniu 2 lutego 2017 r. o godz. 10.00 (GMT+1)

 

Językiem webinaru będzie angielski.

 

Zgłoszenia do udziału prosimy przesyłać (w jęz. ang.) pod adres: Lars@eumcci.com lub pod linkiem: https://attendee.gotowebinar.com/register/3761164676227725315

 

Udział w webinarze jest bezpłatny.

 

Źródło: WPHI w Kuala Lumpur