Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi INNOFORM 2017 w Bydgoszczy, 25-27 kwietnia 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2017-04-07 08:16:59
targi innoform, międzynarodowe targi kooperacyjne przemysłu narzędziowo-przetwórczego, targi, promocja, wystawa, bydgoszcz, toruń, województwo kujawsko-pomorskie,

W dziedzinie wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych w Polsce i Europie od lat przoduje region kujawsko-pomorski.

Nie bez powodu nazywany jest polską doliną narzędziową - działa tu kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się produkcją narzędzi do przetwórstwa oraz samym przetwórstwem. Targi kooperacyjne INNOFORM będą znakomitą platformą biznesową oraz miejscem bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami a profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie w swoich zakładach.​
 
Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM odbędą się w dniach 25-27 kwietnia 2017r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.
 

 

Organizatorami targów są  Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o.

 

​Dlaczego w  Bydgoszczy?

Tu krzyżują się szlaki drogowe, wodne i kolejowe. Przez Bydgoszcz przebiegają drogi kolejowe nr 5, 10, 25 i 80. Zaledwie trzy kilometry od centrum miasta znajduje się Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego.  Zbiegają się tutaj również szlaki kolejowe łączące Śląsk i Kraków z Gdynią, Wrocław z Gdynią oraz Warszawę ze Szczecinem.

W Bydgoszczy, liczącej 360 tysięcy mieszkańców, znajduje się Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze - wielofunkcyjna hala z zapleczem konferencyjnym o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 16 499 m2, w tym główna hala targowo-wystawiennicza o powierzchni 11 000 m2.

 

Dla kogo targi?

Oferta skierowana jest do wszystkich gałęzi przemysłu, w tym: metalowego, maszynowego, elektronicznego i elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, AGD, spożywczego, medycznego, chemicznego, farmaceutycznego oraz opakowaniowego.

Do odwiedzenia targów organizatorzy zapraszają właścicieli, kadrę zarządzającą i techniczną zakładów wykorzystujących technologie obróbki narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w swoich zakładach produkcyjnych.

 

Co w ramach targów?

Targom towarzyszyć będzie bogaty program warsztatów, seminariów, szkoleń oraz pokazów firm. W specjalnie przygotowanej przestrzeni targowej – Strefie Wiedzy – zwiedzający będą mogli zapoznać się praktycznymi pokazami najnowszych branżowych osiągnięć.​

 

Giełda Kooperacyjna dla firm

W ramach targów, w dniu 26 kwietnia br., odbędzie się Giełda Kooperacyjna. Udział w Giełdzie jest bezpłatny. Więcej szczegółów oraz rejestracja tutaj.

 

​Z pełnym zakresem tematycznym Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM oraz ze szczegółową ich ofertą, zarówno dla wystawców jak i zwiedzających, można zapoznać się na stronie wydarzenia - http://www.innoform.pl/. 

 

Tam też znajdują się dane kontaktowe do organizatorów.

 

Źródło: http://www.innoform.pl/

Wprowadził: B. Kotkiewicz K-P COIE