.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja Gospodarcza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich Na Global Manufacturing & Industrialization Summit (Abu Dhabi), 27 – 29 marzec 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2017-02-15 12:07:17
misja, zea, zjednoczone emiraty arabskie, global manufacturing & industrialization summit

Krajowa Izba Gospodarcza informuje, że w dniach 27 – 29 marca br. odbędzie się misja gospodarcza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w związku z udziałem w wydarzeniu Globalny Szczyt Produkcji i Uprzemysłowienia w Abu Dhabi.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Szejka Mohammeda bin Zayed Al. Nahyan, przywódcy Sił Zbrojnych ZEA, zaś gospodarzami Szczytu jest Minister Gospodarki Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Organizacja Narodów Zjednonoczych.

Podczas spotkań zostaną obszernie przedstawione możliwości udziału inwestorów i przedsiębiorców zagranicznych w projektach modernizacyjnych planowanych w najbliższych latach w Emiratach Arabskich.

Promowane będą najbardziej nowoczesne i innowacyjne rozwiązania i technologie oraz utworzona platforma wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów bilateralnych pomiędzy krajami uczestniczącymi w sesjach plenarnych Szczytu.

Polskie Firmy zainteresowane udziałem w Globalnym Szczycie proszone są o kontakt.

REJESTRACJA

Biuro Współpracy z Zagranicą

Krajowa Izba Gospodarcza

Katarzyna Kaniewska, 22 – 6309707, e-mail: kkaniewska@kig.pl ,

Maria Nowakowska, 22 – 6309783, e- mail: mnowakowska@kig.pl

 

 

 

Źródło: KIG