Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza na Ukrainę dla sektora OZE oraz rozwiązań w zakresie energii dla przemysłu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2017-06-14 11:23:26
misja gospodarcza, targi, oze, mikser biznesowy, rozmowy b2b

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie zaprasza i zachęca do udziału w wydarzeniu „Tydzień Energetyki Alternatywnej” (Alternative Energy Week), które odbędzie się w dniach 13-16 marca 2017 r. w Kijowie.

Misja skierowana jest do polskich firm z branży odnawialnych źródeł energii oraz oferujących rozwiązania w zakresie energii dla przemysłu. 

 

Przedsięwzięcie to przeprowadzane będzie w formule miksera biznesowego obejmującego konferencję, warsztaty networkingowe, strefę multimedialną, prezentację projektów i startupów w ramach jednodniowych paneli tematycznych:

 

  • Bio Energy Ukraine (Biomasa na Ukrainie) – 13 marca 2017 r. (poniedziałek)
  • Solar Energy Ukraine (Energia słoneczna Ukraina)– 14 marca 2017 r. (wtorek)
  • Wind& Hydro Energy Ukraine ( Energia Wiatrowa i Hydroenergia) – 15 marca 2017 r. (środa)
  • Energy for Industry (Energia w przemyśle) – 16 marca 2017 r. ( czwartek)

 

Partnerem „Alternative Energy Week” (www.aew.com.ua) jest Wydział Promocji Handlu Ambasady RP w Kijowie.

W ramach Tygodnia Alternatywnej Energii polskie firmy za pośrednictwem Wydziału mają zapewniony:

 

  • bezpłatny udział do 2 przedstawicieli firmy w wybranym panelu tematycznym
  • bezpłatny udział w warsztatach networkingowych
  • możliwość prezentacji firmy i projektów w strefie multimedialnej
  • możliwość udziału w dyskusji panelowej (*organizator AEW zastrzega prawo do selekcji zaproponowanych tematów wystąpień, preferowane wystąpienia ekspertów i tematy ogólne z danej dziedziny)

 

W załączeniu informacja o założeniach „Tygodnia Energetyki Alternatywnej” zawierającą wstępny program wydarzenia oraz materiał informacyjny nt. kwestii organizacyjnych dotyczących Państwa potencjalnego przyjazdu/ pobytu w Kijowie.

 

W celu dokonania rejestracji na wydarzenie konieczne jest wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego (link do rejestracji on-line) . Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w przedsięwzięciu decyduje elektroniczna kolejność zgłoszeń.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 6 marca br. (rejestracja w ostatnim dniu zostanie zamknięta o godz. 15.00) . Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie prosi o przemyślane zgłoszenia, a w przypadku rezygnacji z udziału w wydarzeniu o poinformowanie Wydziału do 8 marca br.

 

Udział w misji jest bezpłatny dla polskich firm z branży energetycznej i OZE. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania w Kijowie. W trakcie konferencji zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne z języka ukraińskiego/ rosyjskiego na język angielski. Warsztaty będą odbywać się w języku rosyjskim/ ukraińskim.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w wydarzeniu oraz dodatkowych pytań organizacyjnych osobą do kontaktu jest koordynator AEW, pani Kateryna Ryabko - język angielski, język rosyjski, język ukraiński (e-mail: conference.ryabko@gmail.com; tel. kom.: +38 066 052 61 55) lub Pani Małgorzata Gawin, I Sekretarzem WPHI Kijów (tel.: (+38) 044 279 12 98, e-mail: kiev@trade.gov.pl – zapytania prosimy kierować z dopiskiem „Alternative Energy Week”).

 

 

 

Źródło: Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie
Pliki do pobrania

AEW - kwestie organizacyjne i informacje dodatkowe
pdf | 334.17 KB
Pobierz
AEW information
pdf | 1004.23 KB
Pobierz