Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolsko-białoruskie spotkania b2b w Toruniu w dniu 14.03.2017 roku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2017-04-05 11:13:18
rozmowy b2b, matchmaking, kujawsko-pomorskie, białoruś, przedsiębiorcy

W dniach 12-14 marca, na zaproszenie Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, gościła w Toruniu delegacja z Odwodu Mohylewskiego na Białorusi.

Delegacji oficjalnej przedstawicieli Obwodu Mohylewskiego przewodniczył Vladimir Domanevsky - Przewodniczący Mohylewskiego Obwodowego Komitetu Wykonawczego. Towarzyszyła jej grupa 12 białoruskich przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z partnerami z rejonu Kujaw i Pomorza. Firmy goszczące z wizytą w regionie reprezentowały branże: tekstylną, galanterii skórzanej, spożywczą, maszyn i urządzeń rolniczych, meblową, papierniczą, klimatyzacyjną i metalurgiczną. Ich profile działalności znajdują się tutaj.

 

W celu umożliwienia przedsiębiorcom nawiązania stosunków gospodarczych, w dniu 14 marca br., odbyły się polsko-białoruskie spotkania b2b. Z wybranymi białoruskimi firmami indywidualne rozmowy przeprowadziło blisko 30 przedstawicieli firm z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Bilateralne rozmowy zostały zorganizowane w siedzibie Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego (TARR), we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-P COIE).

 

IMG20170314114430Fot. Zasoby własne K-PCOIE

 

Przed przystapieniem do sesji matchmakingowej przedsiębiorcy wysłuchali oficjalnych przemówień i prezentacji przedstawicieli obu regionów partnerskich: Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Obwodu Mohylewskiego.

IMG0862


Fot. Zasoby własne TARR S.A.

 

Program wydarzenia jest dostępny tutajUdział w spotkaniach był bezpłatny.

 

Szersza relacja na temat przebiegu wizyty, uczestników oraz współpracy z Obwodem Mohylewskim tutaj.

 

 

 

Wprowadziła: J. Wiśniewska K-PCOIE