.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGruzja - targi budowlane i rolno-spozywcze w Tbilisi

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2017-03-15 11:50:52
gruzja, targi, tbilisi

Szanowni Państwo, Ambasada RP w Tbilisi zaprasza polskie firmy do uczestnictwa w targach: W dn. 16-19 maja 2017 r. Ambasada RP w Tbilisi organizuje dla polskich firm (udział na stoisku bezpłatny) stoisko informacyjne w głównej hali na międzynarodowych targach Cacasus Build http://buildexpo.ge/ w Tbilisi (największe targi budowlane i wyposażenia wnętrz w regionie Kaukazu).

Wystawcy to przede wszystkim firmy z szeroko pojętego sektora produktów i usług budowlanych, w tym wyposażenia wnętrz.

 

W dn. 20-21 listopada 2017 r. Ambasada RP w Tbilisi organizuje dla polskich firm (udział bezpłatny) stoisko informacyjne na międzynarodowych targach Agro Food Drink Tech Expo 2017 http://agroexpo.ge/. Są to największe targi rolno-spożywcze w regionie Kaukazu. Wystawcy to firmy z szeroko rozumianego sektora rolno-spożywczego, m.in. z branż: żywność, napoje, opakowania, nasiennictwo, ochrona roślin, sadownictwo, szkółkarstwo, maszyny rolnicze, urządzenia związane z sektorami rolnym i spożywczym.

 

Firmy z Polski będące zainteresowane przedstawieniem swojej oferty na w/w stoisku informacyjnym Ambasady pod szyldem „POLAND”, są zobligowane do przesłania na swój koszt materiałów informacyjnych w postaci broszur, folderów, katalogów i innych materiałów promocyjnych, przedstawiających ich produkty na adres Ambasady RP w Tbilisi (adres w stopce). Materiały informacyjne powinny być przygotowane w języku angielskim lub rosyjskim, ew. gruzińskim. Nie jest możliwe wystawianie produktów, próbek- tylko materiały promocyjno-informacyjne. Materiały będą wyłożone na stoisku i dystrybuowane przez obsługę stoiska, która będzie posługiwała się jęz. gruzińskim.

Istnieje również możliwość przysłania na stoisko przedstawiciela firmy (ale to też w ramach własnego budżetu) – na stoisku placówki będzie mógł prezentować ofertę firmy, prowadzić rozmowy z odwiedzającymi stoisko lub wcześniej umówionymi rozmówcami (na stoisku będzie do Państwa dyspozycji tłumacz jęz. polsko-gruzińskiego). Po przesłaniu przez Państwa materiałów informacyjnych nasza obsługa będzie kontaktować się z potencjalnymi kontrahentami w jez. gruzińskim, zachęcając do przyjścia na stoisko i pobrania materiałów lub do spotkania i odbycia rozmów, w przypadku obecności Państwa przedstawiciela na stoisku.

 

Osoba do kontaktu: Przemysław Pierz, tel. +995591228554, e-mail: przemyslaw.pierz@msz.gov.pl


Źródło: Ambasada RP w Tbilisi