Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na bezpłatne seminarium "Jak skutecznie chronić znaki towarowe w Polsce i w Unii Europejskiej”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2017-06-14 11:30:07
patenty, znaki towarowe, ochrona

Seminarium odbędzie się 10 kwietnia br. w godz. 10.00-13.00 w Hotelu FILMAR, ul. Grudziądzka 37/45, Toruń (sala Kopernik).

 
ORGANIZATOR
Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza na kolejną edycję regionalnych seminariów poświęconych ochronie znaków towarowych. Na gruncie przepisów krajowych ostatnie nowelizacje ustawy Prawo własności przemysłowej wprowadziły szereg istotnych zmian, z których najważniejsze dotyczą reformy systemu rejestracji znaków towarowych.
 
ZAGADNIENIA

Seminaria mają za zadanie przybliżyć temat znaków towarowych oraz odpowiedzieć na pytanie jak skutecznie je chronić. Przedstawiony zostanie zarówno nowy system rejestracji znaków towarowych w Polsce, jak i w UE – przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej.

 

Eksperci Urzędu Patentowego RP w jasny sposób przedstawią między innymi najważniejsze aspekty procedury zgłoszeniowej w Polsce, uwzględniając nowo wprowadzone postępowanie w sprawie sprzeciwu. Omówione zostaną także przeszkody rejestracji znaków towarowych w kształcie zmienionym przez nowelizacje przepisów krajowych.

 

GRUPA DOCELOWA

Seminaria adresowane są w szczególności do przedsiębiorców, przedstawicieli otoczenia biznesu oraz pełnomocników przed Urzędem.

 

ZGŁASZANIE UDZIAŁU

Udział w seminariach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zgłoszenie uczestnictwa za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, dostępnego tutaj.

 

 

Wprowdziła: J. Wiśniewska K-P COIE na podstawie informacji ze strony internetowej Urzędu Patentowego RP http://www.uprp.pl