Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEmirates & Europe Economic Forum, 16-17 maja 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2017-06-14 11:18:57
forum, emiraty, druga, edycja

Już 16-17 maja 2017 r. w hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się druga edycja Emirates & Europe Economic Forum – wydarzenie, organizowane w celu intensyfikacji współpracy gospodarczej i biznesowej środowisk zarówno europejskich, jak i emirackich. Wydarzenie jest odpowiedzią na aktualne stosunki gospodarcze i handlowe pomiędzy Polską a ZEA. Stwarza solidne ramy dla budowania długotrwałych powiązao kooperacyjnych i relacji biznesowych między swoimi partnerami. Dostarcza również sprawdzoną formułę i odpowiednie narzędzia dla handlu i inwestycji oraz promocji i rozwoju innowacji.

Polska jest obecnie postrzegana przez Zjednoczone Emiraty Arabskie jako brama do rynków europejskich. Niezbędnym stało się zatem stworzenie przestrzeni dla realizacji inwestycji i nawiązania kontaktów inwestorskich. Bazując na dotychczasowych sukcesach gospodarczych i biznesowych organizatorzy określą obszary przyszłych inwestycji i współpracy. Zaprezentowane zostaną nowe projekty łączące Polskę i Zjednoczone Emiraty Arabskie zwłaszcza w kontekście atrakcyjności finansowej i możliwości rozwoju sektorów bankowych w Polsce.

Tegoroczna edycja forum odbędzie się pod nazwą Emirates & Europe Economic Forum - Innowacja szansą na rozwój gospodarczy. Planowana tematyka obejmie innowacyjne technologie, startupy, inwestycje oraz inteligentne rozwiązania, które mają pozytywny wpływ na szeroko pojętą możliwośd rozwoju gospodarczego.

Organizatorami drugiej edycji Forum są: Emirates & Europe Business Development Cluster (EEBD), European Green Technology Alliance oraz Investment Service Center.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie www.forum.eebd.eu.