Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do udziału 2017 BIO International Convention w San Diego, CA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2017-04-25 08:53:30
biotechnologia, usa, konwencja


Szanowni Państwo,

Przekazujemy w załączeniu zaproszenie od Biotechnology Innovation Organization dla przedstawicieli Polski do udziału w Międzynarodowej Konwencji Biotechnologicznej, której tegoroczna edycja odbędzie się w San Diego w Kalifornii, w dniach 19-22 czerwca (http://convention.bio.org/). Jest to największe coroczne wydarzenie w branży biotechnologii na świecie. Organizatorzy sygnalizują duże zainteresowanie zacieśnieniem współpracy z Polską, nie tylko jako rynkiem zbytu dla amerykańskich produktów biotechnologicznych, ale również pod kątem bardziej zaawansowanych form współpracy pozwalających na wykorzystanie i komercjalizację osiągnięć polskich podmiotów działających w tym sektorze.

Mając na uwadze, iż sektor biotechnologii został uznany przez polski rząd za priorytetowy, warto rozważyć wykorzystanie ww. forum do promocji tego sektora i wzmocnienia jego współpracy z partnerami amerykańskimi.

Osobą do kontaktu w tej sprawie ze strony placówki Ambasady RP w Waszyngtonie jest p. Paweł Gębski, Radca, Kierownik Wydziału Ekonomicznego (pawel.gebski@msz.gov.pl; tel. +1 202 368 4057).
Pliki do pobrania

Poland Invite Letter
pdf | 217.61 KB
Pobierz