Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na konferencję dla eksporterów o instrumentach wsparcia eksportu - Toruń, 16 maja 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2017-05-18 07:55:14
konferencja, eksport, instrumenty wsparcia

„Program Ekspansji Międzynarodowej Polskich Przedsiębiorstw oraz nowoczesne instrumenty wsparcia eksportu” to tytuł konferencji, organizowanej przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (K-PCOIE) w Toruniu.

 

PARTNERZY MERYTORYCZNI:

  • Ministerstwo Rozwoju,
  • Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH),
  • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP),
  • Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK),
  • Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE).

 

TERMIN

Konferencja odbędzie się w dniu 16 maja 2017 r., w godz. 9.30-13.00 w Toruniu, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Plac Teatralny 2 (patio, I p).

 

TEMATYKA

Tematyka konferencji poświęcona będzie dostępnym, nowoczesnym instrumentom wsparcia eksportu w obszarze instytucjonalnym, usługowym i finansowym, w kontekście wdrażanych systemowo zmian w oparciu o realizowaną Strategię na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju w obszarze ekspansji zagranicznej.

W ramach wydarzenia założenia Strategii zaprezentuje przedstawiciel Ministerstwa Rozwoju, natomiast każda z instytucji reprezentujących Grupę Polski Fundusz Rozwoju (Grupa PFR): PAIH, PARP, BGK i KUKE przedstawi własną ofertę bieżących i planowanych rozwiązań w zakresie wspierania internacjonalizacji przedsiębiorstw.

 

AGENDA WYDARZENIA

Program i zaproszenie są dostępne tutaj.

 

ADRESACI KONFERENCJI

Konferencja skierowana jest do polskich przedsiębiorców z różnych branż, prowadzących wymianę handlową z zagranicą lub planujących ekspansję na zagraniczne rynki.

 

ZGŁASZANIE UDZIAŁU

Z uwagi na uwarunkowania organizacyjne uprzejmie prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do dnia 12 maja 2017 r. Rejestracja uczestników jest możliwa za pośrednictwem elektronicznego formularza, przekierowanie tutaj.

(Liczba uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.)

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

KONTAKT W SPRAWIE KONFERENCJI

logotyp COIE jpgKujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów

e-mail: eksport@kujawsko-pomorskie.pl, tel. 56 62 18 751.

 

 

Wprowadziła: J. Wiśniewska, K-P COIE