Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCo to jest Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw i dlaczego warto się zaangażować ?

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2017-05-31 09:09:19
zgromadzenie małych i średnich przedsiębiorstw, mała ustawa biznesowa, europa, mśp

Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest jednym z najważniejszych imprez dla małych i średnich przedsiębiorstw w Europie. Konferencje mają miejsce raz w roku podczas Tygodnia Małych i Średnich przedsiębiorstw. Razem z siecią posłów Małych i Średnich Przedsiębiorstw zgromadzenie tworzy strukturę zarządzającą Małej Ustawy Biznesowej.

W 2017 roku Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw będzie miało miejsce w Tallinie, w Estonii od 22 do 24 listopada. Konferencja będzie głównym wydarzeniem Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Startuj. Rozwijaj się. Rozwiń skrzydła.

Po wielkim sukcesie poprzednich edycji Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2017 będzie jeszcze raz imprezą roku dla europejskich małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla tych, którzy je wspierają. Głównym założeniem Zgromadzenia jest ułatwianie działania małych i średnich przedsiębiorstw, aby naprawdę kwitły. Program tegorocznej, już szóstej edycji, będzie zawierał wykład Schumpetra „ Innowacja w Przedsiębiorstwie”, ceremonię 11-tej Europejskiej Nagrody Promocji Przedsiębiorczości, przemówienia wysokiego szczebla polityków i dygnitarzy, interaktywne sesje (gdzie uczestnicy będą mieli możliwość wpływu na politykę przedsiębiorczośc)i, praktyczne seminaria i obozy szkoleniowe, a także interaktywną wystawę promowania „start-upów” i  „scale- upów”. Będzie także półfinał Pomysłów z Europy, prezentujący resume tego konkursu w krajach Unii Europejskiej, aby znaleźć 10 najlepszych pomysłów przedsiębiorców wizjonerów z całej Europie.

Więcej informacji

Wstęp na Zgromadzenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw i na Europejską Nagrodę Promocji Przedsiębiorczości jest na zaproszenie Komisji Europejskiej. Jeżeli Państwo chcieliby zarejestrować swoje zainteresowanie proszę wysłać e-mail na smeassembly@lowassociates.eu

Jakiekolwiek zmiany w programie zostaną zaanonsowane na stronie Komisji Europejskiej , na portalu Promocji Przedsiębiorstw, poprzez Twitter i na Facebooku. Zgromadzenie będzie miało miejsce w trakcie Estońskiej Prezydentury Unii Europejskiej i we współpracy z tą prezydenturą.

Śledź informację

Możesz być na bieżąco z informacjami ze Zgromadzenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw poprzez Twitter @EuropeanSMEWeek. Oficjalny hasztag dla Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw to #SMEweek2017. Komisja publikuje informacje o małych i średnich przedsiębiorstwach na Twitterze @EU_Growth i na Facebooku. Mogą Państwo przyłączyć się do Online SME Assembly Linkedin i podzielić się swoimi przemyśleniami co możemy razem zrobić dla europejskiego biznesu, aby rozwinąć się w Europie i poza nią.

Użyteczne dokumenty

Mała Ustawa Biznesu

Program Zgromadzenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2016

Źródło

Komisja Europejska

Opracowanie

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza