Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe Targi Żywności MENOPE w ZEA - Dubaj, 11-13.12.2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2017-07-11 12:12:09
targi, dubaj, polskie stoisko, spotkania b2b

W dniach 11-13 grudnia 2017 roku odbędą się w Dubaju targi Middle East Natural and Organic Products Expo (MENOPE).

Zostaną one objęte patronatem International Foundation of Organic Agriculture (IFOAM) oraz Ministra Zmian Klimatycznych i środowiska Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 

Targi MENOPE to jedyne tego typu wydarzenie na Bliskim Wschodzie, podczas którego producenci żywności, napojów i produktów ekologicznych mogą spotkać potencjalnych nabywców reprezentujacych sieci supermarketów, hoteli, restauracji z terenu Bliskiego Wschodu. Jest to więc doskonała okazja, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe.

 

 

Organizatorzy oferują polskim wystawcom z województwa m.in. kujawsko-pomorskiego organizację regionalnego stoiska na preferencyjnych warunkach. Roli społecznego koordynatora stoiska podjęła się Warszawska Izba Gospodarcza. Poniżej, do pobrania prezentacja warunków udziału dla zainteresowanych firm.

 

Oprócz tego organizatorzy zapewniają: 

 

Strategię online 2 offline
całoroczne zaangażowanie organizatorów targów, które ma na celu połączenie najbardziej perspektywicznych kupujących i sprzedających poprzez media online i offline. Priorytetem dla organizatorów jest znalezienie najlepszych dla sprzedających kontaktów biznesowych, które będą trwały również po zakończeniu targów.

 

Program Hosted Buyers
Targi dostępne są dla najbardziej wpływowych kupców z i spoza Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kupującym zakwalifikowanym do tego programu będzie oferowane zakwaterowanie, transport lokalny i aranżowane spotkania biznesowe podczas targów. To jest najpewniejszy sposób aby zyskać jak najwięcej z tego wydarzenia. Przewidziano zaproszenie na te targi dla 3500 Hosted Buyers z krajów Bliskiego Wschodu.


Kojarzenie biznesowe
Spotkaj najbardziej perspektywicznych partnerów dla swojego biznesu poprzez naszą stronę internetową. Skojarzymy Cię z potencjalnymi partnerami biznesowymi, którzy pomogą Ci rozwinąć Twoje produkty i przedsiębiorstwo. Każdy wystawca ma zagwarantowane minimum 5 umawianych spotkań biznesowych.


Program dla klientów VIP
Zespół organizatorów zapewni, że najważniejsi kupujący będą dysponowali informacjami z pierwszej ręki na temat wystawców i ich produktów. Nasz zespół zapewni również dla klientów VIP bezproblemowe wejście na targi i zorganizuje spotkania z najbardziej interesującymi wystawcami.

 

Kontakt w sprawach organizacyjnych z koordynatorem projektu MENOPE na Polskę: 

Katarzyna Kuczmarska

Warsaw Chamber of Commerce
tel. 22 297 66 24, e-mail: biuro@wig.waw.pl

 

 

 

 

Wprowadziła: J. Wiśniewska K-P COIE

 
Pliki do pobrania

MENOPE - informacja dla Wystawców
pdf | 1.63 MB
Pobierz