Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKONKURS – „Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2017-07-13 15:25:43
województwo, kujawsko-pomorskie, konkurs, wspieranie rodzin, firma przyjazna rodzinie

Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego realizując Kujawsko-Pomorski Program Wspierania Rodzin na lata 2014-2020 ogłosił Konkurs dla przedsiębiorców i instytucji pn. „Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie”.

Do aktywnego współuczestnictwa w rozwój pozytywnego wizerunku firmy sprzyjającej rodzinie oraz do uczestnictwa w przedmiotowym konkursie zapraszamy firmy małe i duże, przedsiębiorców, instytucje publiczne oraz pracodawców działających non profit.

„Kujawsko-Pomorska firma przyjazna rodzinie” – to inicjatywa, której celem jest wyróżnienie pracodawców przyjaznych rodzinie, wspierających i ułatwiających swoim pracownikom godzenie życia rodzinnego z zawodowym oraz propagowanie idei wprowadzania w sferze zawodowej rozwiązań prorodzinnych.

Coraz więcej pracodawców dostrzega, iż tworzenie przyjaznych rozwiązań dla pracowników wychowujących dzieci, to ważne działanie na rzecz dobra wspólnego i inwestycja w rozwój ich firmy. Wdrażanie i upowszechnianie rozwiązań służących godzeniu życia zawodowego i rodzinnego oraz wspierających powrót do pracy po przerwie związanej np. z urodzeniem i wychowaniem dzieci przyczynia się do poprawy zadowolenia i jakości życia, a tym samym do poprawy jakości wykonywanej pracy.

Warto więc inwestować w rozwiązania wspierające godzenie życia zawodowego z prywatnym – wspierając pracownika zwiększamy jego potencjał, jednocześnie zwiększając potencjał całej organizacji oraz społeczności, w której wszyscy żyjemy.

Na wnioski od firm, pracodawców i pracowników czekamy do 15 września br. W załączeniu regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Do pobrania:

  • Regulamin konkursu
  • Formularz zgłoszeniowy

 

 

Opracowanie:

Biuro Wsparcia Rodziny i Przeciwdziałania Przemocy

w Departamencie Spraw Społecznych, Wdrażania EFS i Zdrowia

lipiec 2017r.
Pliki do pobrania

Formularzzgłoszeniowy
docx | 16,36 KB
Pobierz
REGULAMIN
pdf | 2,63 MB
Pobierz