Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja w Krajowej Izbie Gospodarczej - Możliwości współpracy na rynkach Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Bahrajnu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2017-08-24 09:43:29
konferencja, arabia saudyjska, kuwejt, bahrajn

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza Państwa na Konferencję poświęconą możliwościom współpracy na wybranych rynkach Bliskiego Wschodu, które są celami jesiennych misji gospodarczych w roku bieżącym.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej (ul. Trębacka 4, Warszawa, sala 205.) w dniu 31 sierpnia; początek spotkania o godz. 11.00.

Podczas Konferencji będzie okazja do zapoznania się ze specyfiką wymienionych powyżej rynków; wśród panelistów znajdą się Ambasadorowie Królestwa Arabii Saudyjskiej i Kuwejtu, byli Ambasadorowie RP w krajach arabskich, przedstawiciele resortów a także polscy specjaliści i praktycy zaznajomieni z arabskimi realiami w zakresie prowadzenia biznesu.

 

W dniach od 25 do 29 listopada br. odbędzie się misja wielobranżowa do Królestwa Arabii Saudyjskiej, gdzie odwiedzi dwa ośrodki gospodarczo-przemysłowe: Rijad oraz Dammam, a następnie uda się do Królestwa Bahrajnu.

(zał.: Arabia Saudyjska, Bahrajn – zaproszenie na misję)

 

W dniach od 14 do 16 października br. KIG zaprasza Państwa do udziału w misji gospodarczej do Kuwejtu, którego jednym z celów będzie wizyta na targach sektora energetycznego „Kuwait Oil & Gas Show and Conference 2017”, a także forum biznesu oraz rozmowy b2b dla przedsiębiorców z obydwu krajów zorganizowane we współpracy z partnerami Izbą Gospodarczo-Przemysłową Kuwejtu.

(Zał. : Kuwejt – zaproszenie na misję).

 

KIG serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji w dniu 31 sierpnia 2017 r. : rejestracja online.

Kontakt:

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA

Maria Nowakowska, tel 22 6309783, e-mail: mnowakowska@kig.pl

Bartłomiej Nersewicz, tel: 6309686, e-mail: bnersewicz@kig.pl

 
Pliki do pobrania

ArabiaSaudyjskaBahrajn zaproszenie na misję
pdf | 579.72 KB
Pobierz
Kuwejt zaproszenie na misję
pdf | 387.02 KB
Pobierz
Konferencja zaproszenie
pdf | 582.86 KB
Pobierz