Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDni informacyjne na temat innowacji przemysłowych 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2017-08-31 15:13:52
unia europejska, bruksela, industrial innovation info days 2017, komisja europejska

W dniach 3-4 października 2017 r. w Brukseli odbędzie się Industrial Innovation Info Days 2017, pod auspicjami Dyrekcji Generalnej ds. Badań Naukowych i Innowacji Komisji Europejskiej.

Po raz pierwszy Dzień Informacyjny obejmie cały program LEIT/NMBP w programie Horyzont 2020. Jest to świetna okazja do zapoznania się z tematami najbliższych konkursów w dziedzinie nanotechnologii, zaawansowanych materiałów, zaawansowanych technologii produkcji i przetwarzania, biotechnologii oraz inicjatyw partnerstwa publiczno-prywatnego w ramach obszaru NMBP.

Podczas sesji brokerskich i spotkań uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje pomysły na projekty i spotkać potencjalnych partnerów z podobnych dziedzin w celu opracowania przyszłych propozycji projektów.

W tegorocznym spotkaniu o rozszerzonej formule, spodziewanych jest ponad tysiąc uczestników.

Projekt NMPTeAm będzie obecny podczas tego wydarzenia, w związku z tym będzie można skorzystać również z konsultacji z ekspertami.

Więcej informacji na stronie: scic.ec.europa.eu.

 

Opracowanie: Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza