Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu (COP-23) - Bonn, 6-17 listopada 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2017-09-29 12:06:51
nabór polskich przedsiębiorstw, promocja technologii i produktów, cop-23

Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP prowadzi nabór polskich przedsiębiorstw zainteresowanych promocją własnych technologii i produktów podczas wydarzeń towarzyszących Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu, która odbędzie się w Bonn (COP-23) w dniach 6-17 listopada 2017 r.

Wizyta Departamentu Współpracy Ekonomicznej MSZ RP z komponentem gospodarczym planowana jest na 14-16 listopada 2017 r. Jej celem jest zaprezentowanie oferty polskich spółek w zakresie szeroko rozumianych technologii i produktów przyjaznych środowisku.

 

 

Dla przedsiębiorstw, które wezmą udział w misji MSZ oferuje:

  • Udział w konferencji w charakterze obserwatorów, co oznacza możliwość wstępu do tzw. „strefy niebieskiej”, która nie jest dostępna dla sektora prywatnego rejestrującego się na COP-23 poza oficjalnym, rządowym kanałem.
  • Pomoc w organizacji spotkań z przedstawicielami oficjalnych delegacji państw, które obecne będą na COP-23, co stanowić będzie okazję do zaprezentowania własnej oferty zwłaszcza wobec przedstawicieli odległych geograficznie państw rozwijających się.
  • Transport z/na lotnisko pod warunkiem wybrania połączenia proponowanego poniżej:

Warszawa – Dusseldorf wylot 14 listopada (wtorek) o godz. 07:35

Dusseldorf – Warszawa powrót 16 listopada (czwartek) o godz. 19:45

 

Udział w misji polskiego biznesu na COP-23 w Bonn stanowić będzie doskonałą okazję do zaprezentowania osiągnięć polskiego sektora prywatnego w dziedzinie szeroko pojmowanych zielonych technologii i rozpoczęcia rozmów prowadzących do pozyskania kontraktów za granicą. Ponadto udział w konferencji w Bonn będzie niewątpliwie okazją do właściwego przygotowania się pod względem promocyjnym do COP-24, który odbędzie się w Katowicach w 2018 r.

 

Ze względu na konieczność oficjalnego notyfikowania członków delegacji biznesowej do sekretariatu Ramowej Konwencji ws. Zmian Klimatu, organizatorzy proszą o przekazywanie zgłoszeń z Państwa strony do 29 września 2017 r. (deklaracja uczestnictwa) oraz do 6 października br. (wymagane podanie konkretnej osoby, która weźmie udział).

 

Zgłoszenia zawierające informację w języku angielskim o Państwa przedsiębiorstwie oraz wzmiankę, jakimi rynkami są Państwo potencjalnie zainteresowani należy przekazywać na następujący adres mailowy: tomasz.jamroz@msz.gov.pl.

 

 

Źródło: Ministerstwo Spraw Zagranicznych (MSZ)

Wprowadziła: J. Wiśniewska K-P COIE