Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na bezpłatne seminarium informacyjne dla przedsiębiorców pt. Zmiany przepisów podatkowych w 2018 r. – wpływ na działalność eksporterów i inwestorów na zagranicznych rynkach. Bydgoszcz , 14 listopada 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2017-11-16 13:00:29
szkolenie, bezpłatne szkolenia, konferencja, seminarium, coie, urząd marszałkowski, kujawsko-pomorskie, kpmg, podatki, zmiana podatków, zmiana przepisów, ustawa, ministerstwo finansów

"Zmiany przepisów podatkowych w 2018 r. – wpływ na działalność eksporterów i inwestorów na zagranicznych rynkach” to temat spotkania informacyjnego, organizowanego w dniu 14 listopada przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów , we współpracy z partnerem merytorycznym – firmą KPMG W POLSCE.

Spotkanie poświęcone będzie tym razem kwestiom, ważnym dla eksporterów i inwestorów na zagranicznych rynkach. Dotyczyć będzie zmian w przepisach podatkowych – w szczególności w zakresie: istotnej reformy przepisów o podatku dochodowym od osób prawnych (wejście w życie od 2018 r.) oraz wprowadzenia do przepisów o podatku od towarów i usług (VAT) regulacji odnośnie mechanizmu podzielonej płatności. Jednocześnie, omówimy istotne orzecznictwo organów podatkowych i sądów administracyjnych.

 

Szkolenie przeprowadzi pan Tomasz Jakubiak vel Wojtczak, manager z firmy KPMG W POLSCE - międzynarodowej sieci firm audytorsko-doradczych. W Polsce od 1990 r. KPMG świadczy usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego, rachunkowego oraz doradztwa gospodarczego.

 

Udział w Seminarium jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji  za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego pod adresem https://goo.gl/forms/Sky9ZxqZCVoxvR093

 

Wydarzenie będzie miało miejsce w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ul. Jagielońska 9, w godzinach 9.00 – 13.00.

Po zakończeniu szkolenie możliwe indywidualne konsultacje z prelegentem.

Program spotkania znajduje się poniżej w “Pliki do pobrania”.

 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń Organizator zastrzega sobie możliwość ograniczenia ilości osób z jednej firmy i preferencje dla eksporterów.

Potwierdzeniem wpisania Państwa na listę uczestników będzie potwierdzenie przesłane na adres e-mailowy podany w formularzu rejestracyjnym.

 

Kontakt w sprawach dotyczących seminarium:

b.kotkiewicz@kujawsko-pomorskie.pl

tel. 56 62 18 492

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

 

Wprowadził: B. Kotkiewicz K-PCOIE
Pliki do pobrania

Zaproszenie i agenda2
pdf | 383.45 KB
Pobierz