Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie do Roundtable Gospodarczego Polska – Turcja

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2017-11-09 08:39:34
roundtable, turcja, gospodarka

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w dniach 22-23 listopada br. na zaproszenie Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej wizytę w Warszawie złoży Pan Rifat Hisarciklioglu, Prezes Zrzeszenia Tureckich Izb Przemysłowo-Handlowych i Giełd (TOBB).

Prezesowi będzie towarzyszyła grupa przedstawicieli tureckiego biznesu, reprezentujących największe przedsiębiorstwa z sektorów, rokujących szerokie możliwości współpracy. Zrzeszenie Tureckich Izb Przemyslowo-Handlowych i Giełd to największa i najbardziej reprezentatywna organizacja gospodarcza i biznesowa w Turcji i jednocześnie nasz wieloletni partner.

 

W związku z tym, w dniu 23 listopada 2017 r. w siedzibie Krajowej izby Gospodarczej, Warszawa, ul. Trębacka 4, odbędzie się Roundtable Gospodarcze Polska – Turcja.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30.

 

Mając na uwadze niedawną wizytę w Polsce Prezydenta Republiki Tureckiej oraz stały rozwój współpracy gospodarczej i handlowej pomiędzy obydwu krajami, KIG zachęca do udziału w Roundtable z udziałem Prezesa TOBB i towarzyszacej mu delegacji.

 

Program pobytu delegacji TOBB przygotowuje Biuro Współpracy z Zagranicą KIG

Maria Nowakowska, tel: 22- 6309783, e-mail: mnowakowska@kig.pl

 

Rejestracja online: REJESTRACJA

 

Źródło: Krajowa Izba Gospodarcza

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw