Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInformacje na temat negocjacji Unia Europejska - Indonezja

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2017-12-07 07:59:57
indonezja, unia europejska, negocjacje, handel, wymiana handlowa, eksport, import

Unia Europejska jest aktualnie w trakcie negocjacji z Republiką Indonezji. Ich celem jest osiągnięcie porozumienia handlowego, które ułatwiłoby inwestycje oraz wzajemną wymianę towarową.

 W założeniu ma ono obejmować szeroką gamę problemów, jak bariery celne i inne przeszkody w handlu, handel usługami i inwestycjami, handlowe aspekty zamówień publicznych, reguły konkurencji, prawa własności intelektualnej oraz zrównoważony rozwój.

 

W dniu 15 grudnia organizowane jest spotkanie, którego celem  jest poinformowanie społeczeństwa obywatelskiego o rozwoju negocjacji.

 

Wiodący uczestnicy

  • Helena König, Główny Negocjator Unii Europejskiej , Dyrektor Departamentu Azji i Ameryki Łacińskiej, Dyrekcja Generalna Handlu Ameryki Łacińskiej.
  • Filip Deraedt, Zastępca Szefa Negocjacji Unii Europejskiej, Szef Departamentu Południowej i Wschodniej Azji, Australii i Nowej Zelandii Dyrekcja Generalna Handlu Komisji Europejskiej.
  • Mariella Cantagalli, Koordynator, Departament Południowej i Wschodniej Azji, Australii i Nowej Zelandii, Dyrekcja Generalna Handlu Komisji Europejskiej.

 

Miejsce spotkania

Budynek Charlemagne, Sala Sicco Mansholt , 170 Rur de la Loi, Bruksela.

 

Zakończenie rejestracji : 12 grudnia 2017r.

 

Więcej informacji

Komisja Europejska

Źródło

Komisja Europejska

 

Opracowanie

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza