.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja handlowa z USA poświęcona tematyce inteligentnych miast

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2018-01-29 14:54:46
usa, misja, konferencja, debata, samorząd iob, eksport

W dniach 12-14 marca br. do Polski przyjedzie grupa dziesięciu firm amerykańskich w ramach Misji Handlowej poświęconej tematyce inteligentnych miast. Są to firmy oferujące rozwiązania i technologie w zakresie inteligentnego transportu, elektronicznej administracji, inteligentnych budynków i internetu rzeczy.

Partnerem w organizacji tego wydarzenia jest Business Council for International Understanding. Jest to organizacja założona przez prezydenta Eisenhowera i zrzeszajaca setki największych amerykańskich firm. Po wizycie w Polsce delegaci odwiedzą Czechy, aby tam spotkać sie z przedstawicielami samorządów i miast.

W polsce uczestnicy misji odwiedzą Warszawę i Kraków, gdzie odbędą sie debaty o osiągnięciach i wyzwaniach, które stoją przed polskimi miastami. Wezmą w nich udział zarówno przedstawiciele polskiej i amerykańskiej administracji rządowej jak i reprezentanci samorządów oraz firm i organizacji pozarządowych.

 

Źródło: Ambasada USA w Warszawie