Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi BioBEST 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Benedykt Kotkiewicz | 2018-02-06 08:50:25
targi, ekologia, targi ekologiczne, eksport, wsparcie eksportu, bruksela, unia europejska, rolnictwo, rolnictwo ekologiczne

Zapotrzebowanie na produkty ekologiczne jest wyższe niż oferta, pomimo ciągłego wzrostu produkcji. Dzięki produkcji ekologicznej, rolnictwo jest w trakcie prawdziwiej rewolucji. Targi BIOBEST dają unikalną możliwość uczestniczenia w tych zmianach: odkrycia nowych produktów ekologicznych, wymiany poglądów na tematy związane z rolnictwem ekologicznym i informacji na temat tego sektora w pełnej ekspansji gospodarczej.

BioBEST są pierwszymi targami dwujęzycznymi (francusko-flamandzkimi) na terenie Brukseli, miasta wielokulturowego i miasta wielu języków. Bruksela jest miastem w pełni ekspansji w sektorze rolnictwa ekologicznego, gdzie też przesądzane są losy rolnictwa ekologicznego, mianowicie na szczeblu instytucji europejskich. W programie targów są konferencje, warsztaty kulinarne i kosmetyczne oraz różnego rodzaju animacje.

Targi adresowane są szerokiej publiczności, ale też do profesjonalistów: producentów, dystrybutorów i wszystkich innych aktorów tego prężnie rozwijającego się sektora.

Kiedy? 5 -6 maja 2018

Gdzie ? Tour &Taxi

Więcej informacji

www.biobest.brussels

organisation@biobest.brussels

http://www.tour-taxis.com/fr

 

 

Opracowanie

Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza