.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie: Polsko-Armeńskie Forum Biznesu w ramach posiedzenia Polsko-Armeńskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Gospodarczej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2018-02-07 10:50:50
forum, armenia, komisja

Szanowni Państwo, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą zaprasza do udziału w Polsko- Armeńskim Forum Biznesu.

Forum odbędzie się w dniu 20 lutego br. w Warszawie, z okazji obrad Polsko-Armeńskiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Gospodarczej oraz wizyty Pana Garegina Melkonyana – Pierwszego Wiceministra, Ministerstwa Gospodarki Rep. Armenii w Polsce. Polskiej stronie prac Komisji będzie przewodniczył Wiceminister Tadeusz Kościński.

 

Głównym celem tego wydarzenia jest poszerzenie i intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma krajami. Forum będzie znakomitą okazją do bezpośrednich rozmów pomiędzy polskimi i armeńskimi przedsiębiorcami.

 

Program wydarzenia przewiduje wystąpienia oficjalne oraz prezentacje dotyczące możliwości biznesowych i inwestycyjnych obu krajów, a także rozmowy B2B.

 

Strona armeńska wykazała szczególne zainteresowanie współpracą w zakresie następujących sektorów: spożywczy, rolno- spożywczy, IT/ICT, biotechnologiczny, odnawialne źródła energii, przemysł ciężki, infrastruktura itd.

 

Zainteresowanych udziałem w Polsko-Aremńskim Forum Biznesu prosimy uprzejmie o rejestrację się na stronie: REJESTRACJA do dnia 16 lutego 2018 r.

 

Forum odbędzie się w godz. 14.00-17:00 (o godz. 14:00 rozpocznie się rejestracja uczestników) w budynku Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii przy ul. Wspólnej 2/4, Sala Grażyny Gęsickiej w Warszawie.

 

Żródło: KIG