Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonsultacje polityczne MSZ z komponentem gospodarczym w Salwadorze i w Panamie - 19-22.03.2018 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Joanna Wiśniewska | 2018-02-14 14:06:41
konsultacje polityczne, ict, branża morska

Udział konsultacjach weźmie Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych - Marek Magierowski. Wstępnie potwierdzane są rozmowy z przedstawicielami lokalnej administracji, firm oraz organizacji otoczenia biznesu z sektorów: ICT, zielone technologie oraz infrastruktura portowa (w tym okablowanie, oświetlenie, systemy bezpieczeństwa etc.).

Przedsiębiorców, którzy reprezentują wspomniane branże i byliby zainteresowani udziałem w powyższym przedsięwzięciu Ministerstwo Spraw Zagranicznych (MSZ) prosi o zgłoszenie chęci uczestnictwa do dnia 16 lutego br. z kopią na adresy: daniel.piekarski@msz.gov.pl oraz izabela.matusz@msz.gov.pl.

 

W przypadku wyjazdów organizowanych przez MSZ koszty przelotu i zakwaterowania pokrywa przedsiębiorca. Po stronie organizatorów leży organizacja transportu i logistyki na miejscu, sal do spotkań itp.

 

 

Źródło: Minsiterstwo Spraw Zagranicznych

Wprowadziła: J. Wiśniewska K-PCOIE.