.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDofinasowanie udziału w targach dla firm- GoToBrand- kompleksowe opracowanie wniosku, relaizacja projektu i rozliczeń!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Tatjana Tyszkiewicz | 2018-02-27 11:40:03
gotobrand, projekt, wniosek

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła drugi etap konkursu na dofinansowanie w ramach poddziałania 3.3.3. POIR „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” Program skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw . Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o wsparcie finansowe na pokrycie części kosztów działań promocyjnych, w tym udziału w targach, które objęte zostały programem.

Przedstawiciele Krajowej Izby Gospodarczej brałi udział w konsultacjach oraz spotkaniach z przedstawicielami Ministerstwa Rozwoju, gdzie wspólnie dyskutowano nad wyborem rynków i imprez targowych uwzględnionych w programie „Go to Brand”. Liczba imprez dofinansowanych w programie została ostatecznie ustalona i na liście znalazły się następujące branże oraz targi (link aktywny):
 Sprzęt medyczny
 Maszyny i urządzenia
 IT/ICT
 Biotechnologia i Farmaceutyka
 Moda Polska
 Kosmetyki
 Budowa i wykańczanie budowli
 Jachty i łodzie
 Meble
 Polskie specjalności żywnościowe
 Sektor usług prozdrowotnych
 Części samochodowe i lotnicze

Krajowa Izba Gospodarcza wraz z Acuarius Consulting oferują Państwu kompleksową lub częściową obsługę udziału w programie:
- przygotowanie i złożenie wniosku o dofinansowanie
- kompleksową realizacje targów, misji gospodarczych (wraz z obsługa organizacyjno-logistyczną) szkoleń czy usług doradczych
- rozlicznie projektu

Kojeny już nabór wniosków w ramach podziałania 3.3.3. rozpocznie się 4 kwietnia i potrwa do 8 maja br. O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność zgłoszeń. W poprzednich edycjach naboru, ilość chętnych kilkakrotnie przekroczyła możliwości programu, zalecamy więc jak najszybsze złożenie wniosków.
Przewidywana intensywność wsparcia wydatków kwalifikowanych związanych z udziałem
w programie w postaci pomocy de minimis wynosi:
60% dla średnich przedsiębiorstw
75% dla małych przedsiębiorstw
80% dla mikroprzedsiębiorstw z województwa mazowieckiego
85% dla pozostałych mikroprzedsiębiorstw
Dzięki programom promocji, polscy przedsiębiorcy otrzymają narzędzia do ekspansji na rynki pozaunijne, często odległe, kosztowne, ale posiadające duży potencjał importowy.


Wszystkich zainteresowanych prosimy o pilne zgłoszenia i wypełnienie załączonej ankiety najpóźniej do 15 marca 2018 r.!

 

Żródło: KIG
Pliki do pobrania

Ankieta KIG wniosekGo to Brand
docx | 282.21 KB
Pobierz